Panevėžio ligoninei perduota Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos labdara

Verslui pavyko skubos tvarka įgyti bent jau 1500 respiratorių kurie perduodami Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio ligoninėms.

Tai pirmas mažas žingsnis kol važiuoja didžioji apsaugos priemonių medikams siunta: 100 tūkst. respiratorių, 15 tūkst. apsauginių akinių ir dešimtys tūkstančių kitų apsaugos priemonių – toks medikų bendruomenės aprūpinimui skirtas užsakymas suformuotas už LPK konsoliduotas verslo suaukotas lėšas – beveik 360 tūkst. eurų. Tada visos šios priemonės bus  išdalintos medikams visoje Lietuvoje.

Šiandien Panevėžio krašto pramonininkų asociacija perdavė respiratorius Panevėžio ligoninei. Likusi siuntos dalis bus perduota Panevėžio medikams, kai tik ji pasieks Lietuvą.

100 tūkst. respiratorių, 15 tūkst. apsauginių akinių ir dešimtys tūkstančių kitų apsaugos priemonių – toks medikų bendruomenės aprūpinimui skirtas užsakymas suformuotas už konsoliduotas verslo suaukotas lėšas – beveik 360 tūkst. eurų. Jungtinėmis Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK), Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA, skyrusios 130 tūkst.), Inovatyvios farmacijos pramonės asociacijos (IFPA, skyrusios 100 tūkst.) ir kitų verslo asociacijų bei įmonių pastangomis už tikslinius įnašus atliktas trūkstamų apsaugos priemonių pirkimas Kinijoje.

Pasak LPK ir LNTPA prezidento Roberto Dargio, ši paramos iniciatyva yra visų prie jos prisidėjusių bendra padėka ir pagalba tiems, nuo kurių šiandien priklauso mūsų gyvybės.

„Rūpestis medikų bendruomene yra svarbiausias dalykas, kai kalbame apie savo ir savo vaikų ateitį. Susitelkimas ir bendros visų visuomenės narių pastangos bei pagalba gydymo įstaigoms šiuo įtemptu metu yra tai, kuo galime prisidėti mažindami koronaviruso pasekmes. Įtemptai ieškome kelių, kad už surinktas lėšas nupirktos priemonės kuo skubiau tiesiogiai pasiektų medikus“, – sako R. Dargis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: