Panevėžio ligoninėje jau naudojama pažangiausia išorinės fiksacijos sistema „Truelok system“

Respublikinė Panevėžio ligoninė – viena didžiausių Lietuvos gydymo įstaigų. Siekdamas atliepti aukščiausius diagnostikos ir gydymo standartus ir nuolat būti geriausių šalies gydymo įstaigų gretose, ligoninės kolektyvas savo darbe vadovaujasi ambicingomis pamatinėmis nuostatomis – teikti profesionalias aukščiausios kokybės antrinio ir tretinio lygio specializuotas ambulatorines ir stacionarines asmens sveikatos priežiūros paslaugas, užsiimti ligų prevencija bei gyventojų sveikatinimo klausimais, teikti teisingą ir pacientus gerbiančią sveikatos priežiūrą, siekiant maksimaliai tenkinti pacientų ir jų artimųjų poreikius ir lūkesčius.

Ligoninėje nuolat plečiamas teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų spektras, diegiamos pažangiausios inovacijos ir įsigyjama moderni diagnostikos ir gydymo įranga, kuri yra patogi, saugi ir efektyvi tiek pacientui, tiek gydytojui specialistui. Taip pat yra nuosekliai vykdoma kadrų politika, kviečiant į mūsų gydymo įstaigą dirbti kuo daugiau jaunų, gabių, profesinių ir vadybinių ambicijų turinčių gydytojų specialistų bei bendrosios praktikos slaugytojų.

Kad mūsų gydymo įstaigos strategijos nuostatos ir siekiamybės nesiskiria nuo darbų, eilinį kartą buvo patvirtinta Respublikinei Panevėžio ligoninei įsigijus išorinės fiksacijos aparatą TrueLok System. Tai – šiai dienai pats šiuolaikiškiausias pasaulyje išorinės fiksacijos aparatas, veikiantis Jelizarovo aparato principu. Dalase (JAV) gyvenantys ir dirbantys gydytojai Michail Senčiukov ir Aleksej Čerkašin, kurie ir sukūrė šią sistemą, pravedė nuotolinius kursus, demonstravo praktines šios sistemos panaudojimo galimybes bei suteikė visą reikalingą informaciją gydytojams traumatologams, kurie ir dirbs su šia TrueLok System įranga. Be to, abu išradėjai pažadėjo greitu laiku apsilankyti mūsų ligoninėje, o kasdieninėje veikloje nuolat teikti visas konsultacijas.

Respublikinės Panevėžio ligoninės I Traumatologijos ir ortopedijos skyriaus vedėjas Vytis Aleksandravičius taip apibūdino šią sistemą: „Išorinės fiksacijos aparatūra TrueLok System yra taikoma, esant ilgųjų kaulų lūžių blogam suaugimui ištaisyti, esant ilgųjų kaulų deformacijoms, infekcinių komplikacijų atvejais, esant sudėtingiems intrasąnariniams lūžiams ir kitais atvejais. Šis aparatas yra pagamintas iš daug lengvesnio lydinio, labai patobulintas, aparato detalės patogios chirurgui tiek naudojimui, tiek priežiūrai bei pacientui – jis žymiai patogesnis dėvėti. Šiai dienai tai yra vienas tobuliausių išorinės fiksacijos aparatų Lietuvoje, tad Šiaurės Lietuvos ir visos šalies gyventojai dabar ir Respublikinėje Panevėžio ligoninėje gaus dar labiau kokybiškas medicinines paslaugas, nei iki šiol“.

Gyvenime kartais nutinka įvairių dalykų, tame tarpe, ir kaulų lūžių. Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojai specialistai, gydymo procese naudodami pažangiausią medicinos įrangą, visuomet yra pasirengę padėti Jums, gydant įvairias ligas ir traumas.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: