Panevėžio ligoninėje lankėsi Juozo Balčikonio gimnazijos bendruomenės atstovai

2021 m. gruodžio mėn. 17 d. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje lankėsi Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos bendruomenės atstovai – gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas, bibliotekos vedėja Giedrė Tylienė, moksleivių bendruomenės prezidentas Ąžuolas Šiukščius, mokyklos parlamento narys Ignas Janeliūnas ir mokyklos fotografas Erikas Laužadis. Svečius sutiko ir su jais maloniai bendravo ligoninės direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Mindaugas Čipinys ir slaugos administratorė Jolanta Gertienė.

„Tradiciškai jau antrus metus atvažiuojame pas jus, formuojasi gražios tradicijos tarp mūsų gimnazijos ir Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenių, kurios kaskart vis labiau įtvirtina  2020 m. mūsų pasirašytą bendradarbiavimo sutartį. Šiais metais gimnazijoje buvo vykdoma akcija, kurios tikslas – iš namų bibliotekų atnešti knygų, kurias būtų galima padovanoti kitiems. Štai šiandien mes pas jus ir dovanojame jūsų ligoninės pacientams 58 knygas, kurias, tikimės, jie mielai skaitys. Kartu Juozo Balčikonio gimnazijos bendruomenės vardu sveikinu visus – pacientus ir ligoninės darbuotojus – artėjančių švenčių proga ir linkiu, pirmiausia, sveikatos, sėkmės ir gražių, prasmingų darbų naujais 2022 – aisiais metais“, – Juozo Balčikonio gimnazijos bendruomenės vardu kalbėjo šios gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas.

„Ačiū labai, iš tikrųjų mus labai džiugina ši graži Jūsų gimnazijos bendruomenės iniciatyva ir mes su malonumu priimame šią Jūsų dovaną. Ligoninėje jau kuris laikas veikia mini knyginėlis, kuris, kaip pastebėjome, turi didelį populiarumą ne tik pacientų, bet ir ligoninės darbuotojų tarpe. Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkojame Jums už knygas, už dėmesį mūsų pacientams ir, sveikindami Jus ir Jūsų gimnazijos bendruomenės narius su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2022 – aisiais metais, linkime visokeriopos sėkmės moksle, asmeniniame gyvenime ir dovanojame Jums „saldžias dovanas“ – kalėdaičius ir saldainių rinkinius. Tikimės, kad gražiai prasidėjęs mūsų bendradarbiavimas nuolat plėsis ir įgaus naujus pagreičius“, – Respublikinės Panevėžio ligoninės vardu kalbėjo direktoriaus pavaduotojas M. Čipinys.

Susitikimo atmosferą pagyvino šiltas svečių iš J. Balčikonio gimnazijos ir ligoninės administracijos atstovų bendravimas, kurio metu trumpai buvo papasakota apie šiandieninį ligoninės gyvenimą, atsakyta į moksleivių ir mokytojų klausimus. Susitikimo dalyviai įsiamžino nuotaikingose bendrose nuotraukose.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: