Panevėžio ligoninėje nauja gydytoja – vaikų ir paauglių psichiatrė

Mūsų gyvenimas visada pilnas įvairiausių netikėtumų – džiaugsmo ir liūdesio, pergalių, sėkmės ir, deja, nusivylimo, nesėkmių. Nors jų ir labai nelaukiame, tačiau, kartais mus aplanko ligos ir kitokie negalavimai. Tuomet kreipiamės į gydytojus ir tikimės jų pagalbos.

Skaudžiausiai pergyvename, kuomet suserga mūsų vaikai – skubame pasirūpinti, kad kuo skubiau jiems būtų suteikta medicinos pagalba, slaugome juos. Pasitaiko atvejų, kai vaikai ar paaugliai turi įvairių elgesio ir emocinių problemų, kurių jie patys išspręsti negali. Tokiais atvejais reikalinga kvalifikuota gydytojo vaikų ir paauglių psichiatro pagalba – šie specialistai gydo vaikų ir paauglių psichikos sutrikimus.

Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija jau kuris laikas ieškojo tokio specialisto ir šiandien galime pasidžiaugti ir Jus informuoti, kad mūsų ligoninės Vaiko raidos centre nuo rugpjūčio mėnesio įsidarbino jauna specialistė gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė, panevėžietė Eglė Klivickaitė.

„Gimiau ir užaugau nuostabiame mieste – Panevėžyje. Mokiausi Panevėžio 5 – ojoje vidurinėje mokykloje. Po pamokų skubėdavau į tautinių šokių ansamblio „Pynimėlis“ repeticijas, vėliau – į Dailės mokyklą. Iki šiol išliko meilė menui, muzikai, gamtai. Tačiau įdomiausias man – spalvingas žmogaus vidinis pasaulis. Grįžau į gimtinę kiek daugiau nei po 10 metų, baigusi Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studijas, vaikų ir paauglių psichiatrijos specialybę. Jau pirmaisiais studijų metais žinojau, jog dirbsiu su vaikais. Postūmį į psichiatrijos specialybę davė savanoriavimas Vaikų linijoje, o vėliau ir susidomėjimas psichoterapija. Papildomai studijuoju Psichodinaminę vaikų ir paauglių psichoterapiją. Mano tikslas – sukurti patikimą ir tvirtą ryšį su vaikais ir tėvais. Dažnai tėvai ateina išsigandę, jausdami didelę kaltę dėl vaiko/paauglio sunkumų, nerimaudami, bijantys būti pasmerkti ar nuvertinti. Palaipsniui kuriamas tarpusavio pasitikėjimas leidžia sumažinti baimes ir siekti bendro tikslo. Džiaugiuosi galėdama prisijungti prie profesionalaus kolektyvo, kuriam nuoširdžiai rūpi vaikai ir jų gerovė“, – mintimis apie save ir savo darbą pasidalijo jauna specialistė, vaikų ir paauglių psichiatrė Eglė Klivickaitė.

Visada būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją specialistą, jeigu pastebėjote, kad Jūsų vaikas yra prislėgtas, pernelyg užsisklendęs, nepasitiki savimi, išgyvena stiprų nerimą, elgiasi nepagarbiai su kitais vaikais ar suaugusiais, turi problemų mokykloje, labai išgyvena skyrybas šeimoje ar turi kitų sunkumų. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje dirbantys šios srities gydytojai specialistai  diagnozuos ir gydys įvairius elgesio ir emocijų sutrikimus, konsultuos tėvus įvairiais vaiko auklėjimo klausimais.

Jaunai specialistei vaikų ir paauglių psichiatrei Eglei Klivickaitei linkime sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: