Asm. archyvo nuotr.

Panevėžio ligoninėje pradėjo darbą jaunas specialistas gydytojas radiologas Matas Juškevičius

Gydytojas radiologas – tai specialistas, kuris patikimai ir saugiai atlieka visas reikalingas diagnostines arba gydomąsias procedūras. Naujausiomis technologijomis paremti radiologiniai tyrimai padeda nustatyti ir gydyti daugumą ligų nuo insulto iki vėžio. Aukšta gydytojo specialisto kvalifikacija ir moderni įranga leidžia užtikrinti atliekamų tyrimų efektyvumą.

Atliekant radiologinius tyrimus naudojamos įvairios kompiuterinės sistemos. Radiologija ypač svarbi diagnozuojant ir gydant onkologines ligas, nes suteikia galimybę ne tik aptikti naviką, bet ir įvertinti, kaip jis reaguoja į gydymą. Žmonių, sergančių onkologinėmis ligomis, kasmet daugėja, todėl gydytojai kasmet naudoja vis tobulesnius diagnostinius prietaisus, kurie jau leidžia ne tik apskaičiuoti ląsteles, pamatyti kraujo tėkmę, bet ir įvertinti kitus ligos gydymo metu svarbius parametrus. Tam, kad pamatytų kūno vidų ir įvertintų paciento būklę ar diagnozuotų ligas, gydytojai radiologai naudoja įvairius vaizdavimo metodus, tokius kaip ultragarsas, rentgeno ir elektromagnetinė spinduliuotė. Radiologinės diagnostikos specialistai atlieka svarbų vaidmenį nukreipiant radiologijos technologus, interpretuoja gautus vaizdus, rekomenduoja gydymą ir, jei reikia, papildomus tyrimus.

Malonu šiandien Jums pristatyti jauną specialistą, gydytoją radiologą Matą Juškevičių, kuris pradėjo dirbti Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.

„Esu kilęs iš Jurbarko krašto, tačiau jau 12 metų gyvenu Kaune. Studijavau Lietuvos sveikatos mokslų universitete medicinos specialybę, o internatūrą atlikau Šakių ligoninėje. Visų studijų metu žinojau, jog savo ateitį noriu susieti su radiologija, nes tai specialybė, kurioje tu turi būti kaip geras detektyvas, dirbant reikalingas didelis dėmesys detalėms. Žinome, kad bet kokių ligų gydymas prasideda nuo diagnostikos. Labiausiai mane domina muskuloskeletinė radiologija. Stengdamasis neatsilikti nuo naujausių tendencijų radiologijos srityje, nuolat tobulinuosi mokslinėse konferencijose ir mokymuose, paskutiniųjų metų bėgyje dalyvavau RSNA (Čikaga, JAV) ir ESSR (Rostokas, Vokietija) kongresuose. Respublikinė Panevėžio ligoninė sudomino kaip ambicinga vieta dirbti, intrigavo geri atsiliepimai iš jau dirbančių kolegų, patinka atjaunėjęs ir veržlus kolektyvas. Laisvalaikį leidžiu su šeima, patinka protmūšiai, mėgstu keliauti, lankytis koncertuose, turiu surinkęs nemenką vinilinių plokštelių kolekciją“, – taip trumpai save pristato jaunas specialistas, gydytojas radiologas Matas Juškevičius.

Linkime Jums, gydytojau, didžiulės sėkmės darbe, laimės asmeniniame gyvenime ir visų Jūsų lūkesčių išsipildymo profesinėje ir vadybinėje srityse!

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje dirba gydytojai radiologai, turintys daug patirties ir žinių, bei visada skiriantys ypatingą dėmesį  kiekvienam pacientui. Mūsų ligoninė – tai vieta, kurioje Jūs rasite geriausius savo srities specialistus, pasiruošusius Jums padėti įveikti negalavimus ir ligas.

VšĮ Respublikinės Panevėžio Ligoninės infoermacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: