Panevėžio ligoninėje pradėjo dirbti jaunas specialistas gydytojas gastroenterologas

Šiais metais, kaip ir praėjusiais 2020 – aisiais, Respublikinė Panevėžio ligoninė sulaukė gausaus būrio jaunų gydytojų specialistų, kurie, tikimės, sėkmingai įsilies į darnų mūsų ligoninės kolektyvo darbą. Tai – svarbus įvykis ligoninei bei labai reikalinga ir savalaikė pagalba visam ligoninės gydytojų korpusui, siekiančiam savalaikiai ir profesionaliai teikti asmens sveikatos priežiūros paslaugas savo pacientams. Neabejojame, kad derinys, kai šalia patyrusių, aukštą kvalifikaciją turinčių gydytojų, pradeda dirbti jauni, ambicingi, didelius profesinius ir karjeros lūkesčius puoselėjantys jauni specialistai, susipažinę su medicinos mokslo naujovėmis, pažangiomis inovacijomis, moderniausiais diagnostikos ir gydymo metodais, puikiai išmanantys informacines technologijas, mokantys gerai komunikuoti užsienio kalbomis bei siekiantys aukštesnio, geresnio, efektyvesnio gydytojo ir paciento bendravimo lygmens, ilgainiui duos laukiamus teigiamus rezultatus.

Šiandien Jus supažindiname su jaunu specialistu, gydytoju gastroenterologu Eriku Lementausku.

Erikas Lementauskas

„Gimiau ir augau žaliuose ir ežeringuose Zarasuose, tačiau ne vieną vasarą esu praleidęs Panevėžyje atostogaudamas pas artimus gimines. Taigi, šis kraštas man tikrai nėra svetimas. Medicinos studijas baigiau Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Visada norėjau dirbti medicinos srityje, kurioje darbas yra dinamiškas, gausus iššūkių, skatinantis nuolat tobulėti bei plačiau panaudoti įgytą patirtį. Dėl šių priežasčių ir pasirinkau gastroenterologijos rezidentūros studijas, kurias tęsiau Kauno klinikose. Studijų metu teko padirbėti daugelyje tarpinio profilio skyrių, taip pat papildomai dirbau Kėdainių ligoninės Skubios pagalbos skyriuje, kur buvo įgyta daug naudingos patirties. Baigęs rezidentūros studijas ieškojau darbo vietos, kurioje galėčiau visavertiškai vykdyti savo, kaip gydytojo gastroenterologo, pareigas – padėti pacientams, sergantiems įvairiomis virškinamojo kanalo ligomis, atlikti radiologinius ir endoskopinius tyrimus bei intervencijas, siekiant pagerinti pacientų gyvenimo kokybę, užkirsti kelią onkologinių ligų vystymuisi, aptinkant jas ankstyvose stadijose. Daug gerų atsiliepimų iš vyresnių kolegų buvau girdėjęs apie Respublikinę Panevėžio ligoninę, todėl pasirinkau šią gydymo įstaigą tolesniam savo profesiniam darbui ir, galbūt, vadybinės karjeros planų įgyvendinimui. Buvau labai šiltai ir maloniai čia sutiktas, tad, kol kas, džiaugiuosi šiuo savo pasirinkimu“, – taip save pristatė gydytojas gastroenterologas Erikas Lementauskas.

Sveikiname jaunąjį specialistą gydytoją gastroenterologą E. Lementauską, pradėjusį dirbti Respublikinės Panevėžio ligoninės Gastroenterologijos skyriuje ir nuoširdžiai linkime jam visokeriopos sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: