Panevėžio ligoninėje pradėjo dirbti jaunas specialistas

Jau tampa įprasta, kad kiekvienais metais vis daugiau jaunų specialistų gydytojų, baigusių studijas, kupinų idėjų, jaunatviškų ambicijų, susipažinusių su šiuolaikiškomis inovacijomis ir siekiančių pokyčių,  atvyksta dirbti į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Visa tai – neginčijamas įrodymas, kad mūsų ligoninė yra patraukli darbui ir karjerai, o joje dirbančio kolektyvo branda ir profesionalumas gerai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Malonu Jus informuoti, kad nuo 2021 m. rugpjūčio 2 d. Respublikinės Panevėžio ligoninės Geriatrijos skyriuje pradės dirbti jaunas specialistas, gydytojas geriatras Arnas Paškevičius.

„Esu kilęs iš Ukmergės, mokiausi Lietuvos sveikatos mokslų universitete Kaune, geriatrijos rezidentūros programą vykdžiau įvairiuose Kauno klinikų skyriuose. Kaip žinia, medicinos sritis reikalauja mokymosi visą gyvenimą, todėl tolimesnes savo teorines ir praktines žinias tobulinti nusprendžiau dirbdamas Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Seniai mane žavi šio krašto gamta, puikų įspūdį palieka čia gyvenantys žmonės su savo savitomis tradicijomis ir pasaulėžiūra, ne kartą teko girdėti puikių atsiliepimų apie Respublikinę Panevėžio ligoninę.  Mano, kaip gydytojo geriatro, užduotis – pažvelgti į pacientą kaip į visumą, įvertinti jo ligas bei būklę, identifikuoti sindromus, bloginančius jo biopsichosocialines funkcijas ir visomis priemonėmis pamėginti jas atstatyti, gerinti funkcinę būklę, padėti žmogui pilnavertiškai grįžti į bendruomenę. Manau, kad sukurta moderni aplinka, pasitelkiami naujausi gydymo metodai, motyvuotas ir kvalifikuotas personalas, multidisciplininė komanda, leis siekti tik geriausio rezultato gydant Geriatrijos skyriaus pacientus. Tai yra vienas pirmųjų šios srities skyrių šiaurės Lietuvoje, todėl tikiuosi, laikui bėgant, tai reikšmingai prisidės prie šio regiono vyresnio amžiaus gyventojų sveikatos bei savarankiškumo gerinimo“, – mintimis apie savo pasirinkimą ir būsimą darbą Respublikinės Panevėžio ligoninės Geriatrijos skyriuje dalinosi gydytojas geriatras Arnas Paškevičius.

„Teikiant geriatrijos paslaugas, labai svarbu turėti stiprią komandą, todėl labai džiaugiamės, kad šiais metais mūsų specialistų gretas papildys naujas gydytojas geriatras. Su būsimu kolega jau yra tekę susidurti dirbant Kaune – tai kruopštus, atsakingas, didelį žinių bagažą turintis gydytojas. Džiugu, kad jis savo karjerą nusprendė tęsti mūsų ligoninėje. Manau, kad dirbdami kartu, pasieksime puikių rezultatų“, – taip būsimąjį kolegą vertino Geriatrijos skyriaus vedėja gydytoja geriatrė Rita Vilimavičienė.

„Siekdami teikti kokybiškas paslaugas pacientams, visada atidžiai stebime savo darbuotojų darbą, jų pastangas tobulėti, kelti profesinę kvalifikaciją. Visada labai džiaugiamės, kai Respublikinę Panevėžio ligoninę tolimesniam darbui renkasi jauni specialistai, nuolatos jų ieškome. Daugelis atvykstančių dirbti pas mus – mūsų ligoninėje jau dirbo rezidentūros metais, yra susipažinę su kolektyvu, darbo sąlygomis, karjeros perspektyvomis. Iš jų labai dažnai girdime tik gerus ir labai gerus atsiliepimus apie mūsų gydymo įstaigą. Tai – ir malonu, ir įpareigoja, ir skatina jaunus specialistus apsispręsti rinktis darbą mūsų ligoninėje. O ligoninės administracija visada įsiklauso į savo darbuotojų lūkesčius, remia pozityvias iniciatyvas ir padeda tobulėti profesinėje srityje bei realizuojant karjeros planus“, – pasakojo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinos reikalams dr. Mindaugas Vaitkus.

Geriatrija – nauja medicinos sritis Lietuvoje, tuo labiau – Panevėžyje. Nuo 2019 m. rugsėjo mėn. 2 d. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje buvo pradėtos teikti geriatrijos paslaugos. Šiuo metu Geriatrijos skyriuje yra 15 stacionarinių lovų, kurių skaičius greitu laiku padaugės iki 25 lovų. Tai – labai aktuali sritis senstančioje visuomenėje. Panevėžio rajonas – vienas sparčiausiai senstančių (pagal šį rodiklį esame trečioje vietoje šalyje), todėl būtina užtikrinti Geriatrijos skyriaus paslaugų prieinamumą, teikti aukštos kokybės paslaugas. Šiame skyriuje dėmesys yra skiriamas ne tik dominuojančiai patologijai, tačiau ir kitoms lėtinėms ligoms, trikdančioms kasdieninę veiklą, didinančioms izoliaciją bei atskirtį, taip pat emocinei būklei. Siekiame užtikrinti ne tik fizinę, tačiau ir socialinę bei psichologinę gerovę, pagerinti gyvenimo kokybę ir didinti savarankiškumą.

Linkime gydytojui geriatrui Arnui Paškevičiui visokeriopos sėkmės profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: