Panevėžio ligoninėje trečioji mediko mirtis nuo Covid-19

Respublikinė Panevėžio ligoninė pranešė, kad 2021 metų sausio 16 dieną po sunkios ir klastingos ligos mirė Urologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja BIRUTĖ MALINAUSKAITĖ.

Birutė Malinauskaitė  gimė 1972 metų balandžio 3 d. 1993 metais baigė Panevėžio A. Domaševičiaus medicinos mokyklą ir tais pačiais metais pradėjo dirbti VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje Endokrinologijos skyriuje, o nuo 1994 metų Urologijos skyriuje bendrosios praktikos slaugytojos pareigose.

Visą dėmesį ir sukauptą patirtį skyrė pacientų slaugai, geranoriškiems patarimams, draugiškam ir kolegiškam bendravimui.

Būdama darbšti, pareiginga, rami, tačiau reikli sau ir kitiems, ji išmanė savo profesiją ir visas jėgas atidavė daugybės skyriaus  pacientų slaugai ir artimųjų priežiūrai ir globai.

Laidotuvės – š. m. sausio 18 d. 14 val.  išlydėsime iš „Grauduvos“ baltosios salės į Šilaičių kapines

Šv. Mišios bus aukojamos Švč. Trejybės bažnyčioje sausio 18d. 12 val. ir bus transliuojamos Panevėžio ligoninės Facebook paskyroje.

Tai jau trečioji ligoninės personalo liga nuo klastingos koronaviruso infekcijos. Sausio 10 dieną, po klastingos ligos mirė Respublikinės Panevėžio ligoninės Urologijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Regina Gaižutienė, o praėjusių metų gruodžio 22 d. mirė kardiologijos I skyriaus slaugytoja Vilija Briedelytė.

Skaitykite plačiau Aina.lt:


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: