VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės nuotr.

Panevėžio ligoninės administracija susitiko su medikais senjorais

Nenumaldomai bėga laikas – tik spėjame fiksuoti, kaip keičiasi metų laikai, dienos, vienas šventes keičia kitos. Dabartinis  metų laikas – ypatingas, nes šiuo metu mus lanko gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Jei prieš Kalėdas visi daugiau skubėjome, ruošėmės nuotaikingai ir jaukiai šią šventę sutikti savo šeimos rate, tai šiuo metu juntame, kad tempas yra sulėtėjęs, Naujųjų metų laukimas yra kiek ramesnis, tad atsiranda laiko ir galimybės pabūti su draugais, kolegomis, senai nematytais bičiuliais, pasipasakoti, pasidžiaugti, prisiminti.

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus Arvydo Skorupsko iniciatyva, gruodžio 27 d. į ligoninės Posėdžių salę rinkosi senjorai – ligoninės darbuotojai, kurie daug savo darbinės veiklos metų praleido šioje ligoninėje, o šiuo metu yra jau yra išėję į užtarnautą poilsį. Kartu į susitikimą su buvusiais kolegomis susirinko ir ligoninės klinikų vadovai, kuriems šis susitikimas su buvusiais kolegomis buvo itin nostalgiškas ir žadino jautrius prisiminimus.

Susitikimą pradėjo ligoninės administratorė Deimantė: „Baigiasi dar vieneri metai. Tai buvo ypatingas laikas: nerimastingas, nenuspėjamas ir, kartais, bauginantis – dienos neretai atrodė per ilgos, užpildytos vien iššūkiais ir atkakliu darbu. Tik pasitikėdami savimi ir veikdami drauge, mes buvome stipresni už kasdienybę, atkaklesni už baimę, greitesni už laiką ir drąsiai žengėme pirmyn. Norime Jums padėkoti už Jūsų atliktus darbus, gražius siekius. Viltingai žvelkite į ateinančius metus – tebūnie jie jums dar sėkmingesni“!

„Brangūs senjorai, džiaugiuosi, kad atsiliepėte į mūsų kvietimą pabūti kartu šio tarpušvenčio metu ir atvykote šiandien į ligoninę. Pirmiausia, leiskite pasveikinti Jus su praėjusiomis Šv. Kalėdomis ir artėjančiais 2023 – iaisias metais, palinkėti Jums sveikatos, stiprybės, šilumos ir artumo Jūsų šeimose bei vidinės ramybės. Dėkoju už sklidinas gerumo Jūsų širdis, pagalbą pacientams, kurią Jūs pasiaukojamai teikėte daugelį metų. Labai vertinu kiekvieno Jūsų indėlį į ligoninės veiklą. Kasdieninis Jūsų darbas buvo veikiau sąžinės, kantrybės, atvirumo ir garbės reikalas“, – susirinkusius senjorus sveikino ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Vėliau buvusiems ilgamečiams gydymo įstaigos darbuotojams direktorius papasakojo, kuo ligoninė gyvena pastaruosius kelerius metus, pristatė inovatyvias naujoves, kurias ligoninė įsigijo, siekdama pagerinti teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę bei sudaryti pacientams saugias, efektyvias ir tausojančias galimybes naudotis diagnostikos ir gydymo procesais. Direktorius taip pat apžvelgė artimiausius darbus, pasidalino mintimis apie perspektyvas, pasidžiaugė labai pasistūmėjusia Likėnų reabilitacijos ligoninės renovacija, pasidžiaugė, kad ligoninė gavo ir teisėtai savo reikmėms jau gali naudotis unikalių gydomųjų savybių turinčio Likėnų purvo ištekliais. Žinoma, visų darbų ir planų neišvardinsi, tačiau esminius dabarties ir ateities aspektus jis savo kalboje paminėjo.

Po pranešimo A. Skorupskas dar kartą pasveikino senjorus ir Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenės vardu įteikė jiems kuklias kalėdines dovanėles – šamotinio molio vazas ir sieninius kalendorius, kurie jau informuoja, kad 2023 – ieji metai  Respublikinei Panevėžio ligoninei –  jubiliejiniai, nes mūsų gydymo įstaigai sekančiais metais sukaks 100 metų. Direktorius patikino visus senjorus, kas jie bus pakviesti dalyvauti šio jubiliejaus minėjimo iškilmėse.

Senjorai ir susitikime dalyvavę ligoninės administracijos atstovai džiugiai įsiamžino nuotraukoje, o po fotosesijos, direktoriaus pakviesti, susirinko prie padengtų stalų kavos/arbatos puodeliui ir maloniam pabendravimui, prisimenant darbo ligoninėje laiką, kolegas ir džiugias akimirkas, praleistas kartu.

Niekas neskubėjo skirstytis – malonu buvo pabūti mielų ir artimų žmonių tarpe ir, nors tik prisiminimais, grįžti į žavingus jaunystės laikus, praleistus Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: