Panevėžio ligoninės nuotr.

Panevėžio ligoninės ginekologijos skyrius įsigijo modernią laparoskopinę įrangą

Respublikinė Panevėžio ligoninė nuolat investuoja į naujos, modernios medicinos įrangos įsigijimą, tuo siekdama  teikti tik aukščiausios kokybės, saugias ir savalaikes asmens sveikatos priežiūros paslaugas, kurios pacientams užtikrintų maksimalų efektyvumą ir išgydomumą, o gydytojui specialistui – geras darbo sąlygas ir kuo platesnes galimybes padėti ligoniui.

Prieš keletą metų ligoninė, kartu su kitomis šalies sveikatos priežiūros įstaigomis, dalyvavo Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programoje „Nėščiųjų gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros gerinimas Lietuvoje“ ir šios programos lėšomis buvo renovuota bei šiuolaikiška modernia įranga aprūpinta Akušerijos – ginekologijos klinika.

Respublikinė Panevėžio ligoninė į klinikų pertvarką ir įrangos modernizavimą investuoja ir nuosavas lėšas – neseniai baigta Ginekologijos skyriaus renovacija, kurios metu pagal moderniausius standartus buvo įrengtos operacinės, procedūrų kabinetas dienos chirurgijos paslaugoms atlikti, sukomplektuota moderni medicinos įranga.

Daugiau nei pusė visų Ginekologijos skyriuje atliekamų operacijų vykdomos laparoskopu. Tai – minimali invazija, neatveriant pilvo ertmės, kurios metu atliekamos kiaušintakių, gimdos, gimdos šalinimo ir kitos operacijos. Sėkminga kiekvienos operacijos baigtis priklauso ne tik nuo operaciją atliekančio gydytojo patirties, kvalifikacijos, profesionalumo, bet daug lemia ir inovatyvi, moderni medicinos įranga, kuria naudojasi gydytojas, atlikdamas operaciją.

„Norime pasidžiaugti, kad Respublikinė Panevėžio ligoninė pastaruoju metu įsigijo modernią  aukštos raiškos 4K vaizdo įrangą IMAGE1 STM laparoskopinėms ginekologinėms operacijoms. Tokia laparoskopinė įranga, kokią įsigijo mūsų ligoninė, yra naudojama moderniausiose pasaulio ligoninėse. Turime kvalifikuotus, patyrusius šios srities gydytojus specialistus, šiuo metu moderniausią įrangą, atnaujintas palatas, tad sveikatos priežiūros paslaugos Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams tapo dar saugesnės ir aukštesnės kokybės. Mūsų ligoninė nuo 2000 – ųjų metų dalyvauja vertinime  atitikimui pagal naujagimiams palankios ligoninės standartus ir džiugu konstatuoti, kad visą šį laiką esame išlaikę naujagimiams palankios ligoninės vardą“, – pasakoja Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

1K IMAGE1 STM laparoskopinė vaizdo sistema suteikia galimybę operuojančiam ginekologui aiškiai matyti pilvo organus, o naujoviškos vizualizacijos technologijos (S – technologijos) chirurgui siūlo papildomų patobulinimų. Jie leidžia homogeniškai apšviesti endoskopinį vaizdą, sustiprinti kontrastą arba diferencijuoti audinius keičiant spalvas, tiksliau nustatyti diagnozę ir saugiai atlikti operaciją. Tai reiškia, kad įsigyta laparoskopinė įranga turi 4 kartus didesnę raišką nei iki šiol turėta įranga. Nuo šiol bus galimybė atlikti endoskopinio vaizdo nuotraukas ir video, ir išsaugoti 4K formatu – tiesiog paspaudus chirurgui kameros galvutės mygtuką. Operacijos duomenys išsaugomi medicininės paskirties archivacijos įrenginyje AIDA – taip užtikrinamas paciento duomenų saugumas. Operuojantis gydytojas, esant reikalui, pats gali keisti laparoskopinės sistemos parametrus iš sterilios zonos. Didelės tekmės elektroninis angliarūgštės įpūtimo įrenginys yra su dujų pašildymo funkcija – tai labai svarbu ne tik gerai vizualizacijai, bet ir pacientės gerai savijautai po operacijos.

„Labai džiaugiamės gavę šią modernią įrangą laparoskopinėms ginekologinėms operacijos atlikti, kuri, turėdama tokias puikias charakteristikas ir galimybes, ženkliai pagerins gydytojo specialisto darbo kokybę ir galimybes bei pasitarnaus saugios ir kokybiškos asmens sveikatos priežiūros paslaugos suteikimui pacientei. Viso Ginekologijos skyriaus kolektyvo vardu noriu padėkoti ligoninės administracijai už nuolatinį rūpestį pacientams teikiamų paslaugų efektyvumu ir kokybe, bei ligoninėje dirbančių medikų darbo sąlygų gerinimu“, – dėkoja Akušerijos – ginekologijos klinikos vedėjas Darius Jaseliūnas.

Šiandien medicina neįsivaizduojama be geros medicinos įrangos. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje naujos medicinos įrangos įsigijimas bus tęsiamas ir toliau, o neabejotiną to naudą netruks pajusti pacientai ir  medikai.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: