Panevėžio merą vaduojantis jaunas vicemeras tikina iššūkių nebijantis

Tik penktą mėnesį Panevėžio miesto mero pavaduotoju dirbantis 37 metų buvęs bankininkas Lauras Jagminas šią savaitę laikinai pavaduoja atostogų išėjusį merą Rytį Mykolą Račkauską ir tikina, jog darbų daug, bet viskas vyksta sklandžiai ir visos užduotys kartu su tarybos sekretoriatu ir savivaldybės administracija puikiausiai sprendžiamos.

Laikinai Panevėžio miesto mero pareigas einantis T.Jagminas sakė, kad jokio jaudulio, kad ir trumpam stojęs prie miesto vairo, nejaučia, nes su savivaldybės virtuve ir miesto valdymu jau buvo spėjęs susipažinti dirbdamas mero patarėju.

„Pradėjęs dirbti vicemeru didelių iššūkių neturėjau, nes darbas buvo jau žinomas. Bene didžiausiu rūpesčiu visiems buvo ir telelieka pandemijos suvaldymas, žmonių testavimas, vakcionavimas ir su tuo susijusios problemos. Vienu metu blogąja prasme miestas buvo atsiradęs tarp lyderių, bet didelėmis visų pastangomis, nors ne taip greitai kaip norėtume, situacija po truputį gerėja. Didžiulis ačiū žmonių sąmoningumui, nes be jo savivaldybė viena būtų buvusi bejėgė”,- kalbėjo L.Jagminas.

L.Jagminas patikino, kad jam sklandžiai sekasi tvarkyti reikalus ir jo kuruojamame švietimo sektoriuje. Pasiteiravus, ar nėra baimių, kaip abiturientai išlaikys brandos egzaminus, pašnekovas sutiko, kad tinkamai neveikia ugdymo praradimo kompensavimo mechanizmas. Anot jo, dabar priimti sprendimai, jog vienu metu grupėje gali būti penki abiturientai problemos neišsprendžia, nes mokomųjų dalykų yra daug ir nustatyti kam ir kokios konsultacijos yra reikalingesnės yra neįmanoma.

Tačiau L.Jagminas vylėsi, kad jaunų žmonių motyvacija, nuo kurios žymia dalimi ir priklausys abitūros egzaminų rezultatai, jiems ir padės siekti išsikeltų tikslų. Be to, su tokiomis pat bėdomis susiduria ne tik Panevėžio, bet ir visos Lietuvos abiturientai.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: