Panevėžio meras dalyvavo tarptautiniame virtualiame forume

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas dalyvavo tarptautiniame virtualiame bendradarbiavimo tarp sienų forume. Renginį organizavo miestas partneris Liublinas, pasisakė Panevėžio, Liublino (Lenkija), Reikjaviko (Islandija), Gurijos regiono (Sakartvelas), Tiranos (Albania), Kryvoj Rogo (Ukraina) miestų vadovai. Iš viso renginyje dalyvavo 670 dalyvių iš 30 šalių.

Forume aptarti Covid-19 ligos visame pasaulyje keliami iššūkiai, diskutuota ir pasidalinta patirtimi, kaip reikia dirbti, atsižvelgti į naujas koronaviruso metu susidariusias sąlygas pagrindiniams miesto plėtros sektoriams – verslui, turizmui ir kultūrai.

Panevėžio miesto meras R. Račkauskas forumo dalyviams pristatė, kaip Savivaldybė dirbo karantino metu, kokius sprendimus priėmė ekstremalių situacijų komisijos nariai, kaip buvo informuojami gyventojai, bendradarbiaujama su medikais ir pan. Pasidalyta patirtimi, kaip Verslo taryboje buvo priimti sprendimai padėti karantino metu nukentėjusiam vietos verslui, kokie žingsniai buvo daromi ir pan. Aptarta šių metų naujovė – gyventojų įtraukimas į dalyvaujamąjį biudžetą.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: