Panevėžio meras pasveiko nuo koronaviruso ir grįžo į darbą

„Liga baigėsi – darbai tęsiasi. Nestabdom“, – taip šį pirmadienio rytą apie savo sugrįžimą į darbą socialinio tinklo Facebook paskyroje pranešė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Lapkričio 1 d. socialiniame tinkle facebook Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas pranešė, kad jam nustatytas koronavirusas.

„Nuo praėjusio sekmadienio esu izoliacijoje, nes buvau informuotas, kad turėjau kontaktą su koronavirusu sergančiu žmogumi. Neturėjau jokių nusiskundimų sveikata, penktadienį pasidariau testą, vakarop pradėjau jausti pirmuosius simptomus. Šeštadienį gavau patvirtinimą – testas teigiamas. Nors pirma para nebuvo lengva dėl aukštos temperatūros, dabar jaučiuosi geriau. Tikiuosi, kad tuo sirgimas ir baigsis. Ką gi, kuriam laikui teks pratęsti darbą iš namų. Praktikos jau turim, tai ir didelių problemų neturėtų kilti“ – facebook paskyroje lapkričio 1 d. rašė Panevėžio mesto meras R. Račkauskas.

Visą laiką dirbęs nuotoliniu būdu, lapkričio 12 d. meras Rytis Račkauskas laikinai 3 dienoms perdavė pavadavimą Valdemarui Jakštui.

Šiandien meras R. Račkauskas grįžo į darbą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: