Panevėžio meras R. Račkauskas susitiko su premjere I. Šimonyte

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas nuotoliniu būdu bendravo su ministre pirmininke Ingrida Šimonyte. Nuotolinio susitikimo metu buvo aptartos temos dėl smulkiojo verslo situacijos mieste, Regiono plėtros tarybos veiklos, Laisvosios ekonominės zonos (LEZ) plėtros bei kitos.  

„Vertinu dėmesį, kurį skiriate Panevėžiui ir gilinatės į mums aktualius klausimus. Nuo karantino pavargęs Panevėžyje veikiantis smulkusis verslas labai tikisi kuo greitesnių jo ribojimo atlaisvinimų. Viliamės, kad vyriausybės pozicija bei visuomenės savimonė užtikrins kuo operatyvesnius sprendimus“, – sakė R. Račkauskas.   

Susitikimo metu meras pristatė atsinaujinantį Panevėžį, pasidžiaugė, kad į miestą iš užsienio ar kitų Lietuvos miestų gyventi grįžta jaunos šeimos, kurios įvertina miesto kompaktiškumą, patogų susisiekimą, infrastruktūrą, kokybiškas paslaugas teikiančius darželius ar mokyklas, puikias sąlygas gyventi, kurti verslą, auginti vaikus.  

Su premjere taip pat kalbėta apie sėkmingą Regiono plėtros tarybos veiklą ir planuojamus vykdyti projektus, Pramonės 4.0 strateginę kryptį, Panevėžio ir Šiaulių dvimiesčio idėją, projektą „Rail Baltica“.

Susitikimo metu buvo aptarta robotikos varžybų centro „RoboLabas“ strategija, STEAM centro veikla, kuri bus postūmiu ne tik miesto, bet ir visos apskrities mokiniams nuo pat mažens pradėti domėtis inžinerijos, technologijų sritimis.

Aptarta galimybė tęsti tokio formato susitikimus, aptariant miestui bei regionui aktualiausius klausimus.  

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: