Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio meras susitiko su projekto „Globalus Panevėžys“ ambasadore

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje apsilankė projekto „Globalus Panevėžys“ ambasadorė Ieva Keskinė, kuri Panevėžį atstovauja Turkijoje.

„Praėjo lygiai metai kai Ieva prisijungė prie šaunaus „Globalaus Panevėžio“ ambasadorių būrio. Dėl COVID-19 ligos ir su ja susijusių ribojimų praėjusiais metais mums nepavyko gyvai pasimatyti, tad šiandien džiaugiuosi matydamas jus čia, Ieva, ir oficialiai įteikiu jūsų naujas pareigas įrodantį pažymėjimą“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

I.Keskinė baigusi 5-ąją gimnaziją į teisės mokslus gilinosi Vilniaus universitete, o po jų tęsė studijas užsienyje. Moteris turi Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės bei Žmogaus teisių magistro laipsnius. Ji dėstė bei atliko mokslines stažuotes JAV, Šveicarijoje, Austrijoje, Turkijoje, Kosove, Graikijoje, yra publikavusi JT studijų ir ataskaitų. I. Keskinė yra aktyvi Turkijos lietuvių bendruomenės narė, priklauso jos valdybai, dirba Jungtinių Tautų Organizacijoje tarpžinybinėje komandoje, kuri padeda JT valstybėms narėms įgyvendinti darnaus vystymosi tikslus ir pataria integruotų politikos sprendimų klausimais. Specializacijos sritys: pažeidžiamos grupės ir jų socialinė įtrauktis, lyčių lygybė, mažumų teisės, migracija, žmogaus socialinė raida. Ji taip pat dirbo JT Europos ir Centrinės Azijos būstinėje Stambule, patardama socialinės įtraukties, užimtumo, migracijos, skurdo ir nelygybės mažinimo srityse. I. Keskinė priklauso įvairioms darbo grupėms, tokioms kaip: JT regioninei koalicijai už socialinę apsaugą, pasaulinei JT darbo grupei socialinei atskirčiai matuoti, JT darbo grupei dėl miestų ateities, regioninei COVID-19 reagavimo grupei. I. Keskinė 11 Stambule gyvena jau daugiau nei 11 metų.

„Labai džiaugiuosi galėdama atstovauti savo gimtajam miestui, garsinti Lietuvos ir Panevėžio vardą. Galiu pasidžiaugti, kad Panevėžio vardas Stambule skamba ne taip jau ir retai, mus sieja įvairūs bendri būtent su Panevėžio miesto įmonėmis, organizacijomis susiję projektai. Esu   Turkijos lietuvių bendruomenės valdybos narė, turime daug veiklos, šių metų lapkričio pabaigoje planuojame organizuoti Turkijos lietuvių suvažiavimą, tad turėsiu puikią progą atstovauti projektą „Globalus Panevėžys“, – teigė I. Keskinė.

Šiuo metu „Globalus Panevėžys“ turi 6 ambasadorius – Airijoje gyvenančią  Donatą Simonaitienę, Didžiojoje Britanijoje – Sandrą Baranauskienę, Estijoje – Justiną Pajus, Jungtinėse Amerikos Valstijose – Simą Urbonavičių, Ukrainoje – Robertą Gabulą ir Turkijoje – Ievą Keskinę.

„Globalus Panevėžys“ – projektas, skirtas suburti po pasaulį išsibarsčiusių panevėžiečių bendruomenę, siekiant palaikyti su jais ryšius. Taip siekiama simboliškai išplėsti regiono ribas, integruojant išvykusius tautiečius į gimtojo miesto gyvenimą, suteikiant galimybę prisidėti kuriant miesto ekonominę gerovę ir kt. Daugiau informacijos www.globalus.panevezys.lt.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: