AktualijosKultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Panevėžio mieste – XI tarptautinis vaikų tautinių šokių ir dainų festivalis „Mes nupinsim šokių pynę 2019“

Užburiantys tautinių šokių judesiai, spalvingi šokėjų rūbai, skambios dainos ir daug energingų jaunų žmonių – taip atrodė tradicinis, kasmet Panevėžio „Vilties“ progimnazijos ir muzikos mokyklos šokių kolektyvo „Pynimėlis“ organizuojamas tarptautinis vaikų tautinių šokių ir dainų festivalis „Mes nupinsim šokių pynę 2019“ .

Gegužės 17-ąją panevėžiečiai ir miesto svečiai buvo pakviesti į baigiamąjį renginį. Festivalyje apsilankė ir nemažai gerbiamų svečių: LR seimo narė Guoda Burokienė, LR seimo nario Broniaus Matelio padėjėja Inga Smalskienė, Panevėžio miesto savivaldybės vicemeras Deividas Labanavičius, Panevėžio m. savivaldybės švietimo ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Loreta Masiliūnienė. Festivalio globėjas LR seimo narys Povilas Urbšys pasveikino festivalio dalyvius ir sumanytojus bei palinkėjo visai bendruomenei sėkmingos tolesnės veiklos. Garbingi svečiai progimnazijos direktorei ir visai bendruomenei palinkėjo toliau ugdyti šokį mylinčius jaunus žmones. Ričardui Bakanauskui įteiktas LR seimo švietimo ir mokslo komiteto pirmininko Eugenijaus Jovaišos padėkos raštas už liaudies meno puoselėjimą ir pasiektus aukštus rezultatus.

Šiais metais susirinkusieji Cido arenoje turėjo galimybę pamatyti „Vilties“ progimnazijos dainų ir šokių ansamblį „Viltis“, kuriame šoka per 200 šokėjų. Pasirodymo metu vieni po kitų įvairiaspalvę šokių pynę pynė įvairaus amžiaus šokėjai. Scenoje smagiai sukosi Panevėžio muzikos mokyklos dainų ir šokių ansamblis „Pynimėlis“, Vilniaus savivaldybės Kirtimų kultūros centro ansamblis „Vilniaus Pynimėlis“. Šiltais aplodismentais žiūrovai sutiko Nemenčinės tautinių šokių kolektyvo „Perla“, Rygos tautinių šokių ansamblio „Dzirkstelytė“, „Ivuška“, 49 vidurinės mokyklos tautinių šokių ansamblio „Ziluki“, Talino tautinių šokių ansamblio „Söleke“, Kišiniovo tautinio šokio ansamblio “Martišor”, Žilinos iš Slovakijos tautinių šokių ansamblio „Stavbarik“, Fethiye iš Turkijos tautinių šokių ansamblio „Hatem“ pasirodymus.  Šventę vainikavo  gausus Panevėžio „Vilties“ progimnazijos dainų ir šokių ansamblis „Viltis“.

Tai nuostabi šventė mums ir miesto bendruomenei. Muzika, nuostabūs šokiai bei šokėjų šypsenos visada užburia žiūrovus.

Organizatorių vardu norime padėkoti visiems festivalyje dalyvavusiems kolektyvams už puikius pasirodymus. Dėkojame „Pynimėlio“ kolektyvui ir šauniausiems šokių vadovams Ritai ir Ričardui Bakanauskams, „Vilties“ progimnazijos kolektyvui ir jų gausiam šokėjų būriui, festivalio rėmėjams, tėveliams. Nuoširdžiai dėkojame festivalio partneriams Panevėžio Beržų, „Šaltinio“, „Vyturio“, Alfonso Lipniūno ir „Žemynos“ progimnazijoms, „Minties“ gimnazijai, Mykolo Karkos pagrindinei mokyklai ir „Šviesos“ specialiojo ugdymo centrui už nuoširdų bendradarbiavimą ir vaikų tautinių vertybių puoselėjimą, nuoširdų svečių priėmimą ir malonų bendravimą su šokėjais ir jų vadovais. Dėkui visiems, buvusiems šį šeštadienį kartu. Visų mūsų pastangų, geros valios dėka puikiai praleidome laiką. Iki kitų metų!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close