Aina.lt nuotr.

Panevėžio miesto bendruomenės šiemet iniciatyvumu nepasižymėjo

Lapkričio 21-ąją Panevėžio miesto savivaldybė baigė bendruomenių iniciatyvų projektų, kuriems buvo galima tikėtis savivaldybės finansavimo, priėmimą. Tačiau valdžios teismui savo idėjas pateikė vos dvi bendruomenės. Viena iš jų norėtų iš esmės pakeisti Birutės gatvės ir jos prieigų apšvietimą, o kita pageidauja tęsti A.Baranausko gatvės pušynėlyje sveikatingumo-sporto aikštelės įrengimo projektą.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos nevyriausybinių organizacijų koordinatorė Goda Voveriūnaitė-Kaminskienė nurodė, jog šiemet Bendruomenės iniciatyvų konkursui buvo pateiktos dvi idėjos.

Anot G.Voveriūnaitės-Kaminskienės, atlikus administracinės atitikties komisijos vertybinį vertinimą, o gyventojams balsavus už Tvarkos apraše nustatytus kriterijus, bus sudarytas reitinguotas idėjų sąrašas.  Koordinatorės žodžiais, pagal Tvarkos aprašą vieno projekto įgyvendinimo vertė gali siekti iki 30 tūkst. eurų.

Kiek ir kurios idėjos bus finansuojamos, G.Vovieriūnaitės-Kaminskienės teigimu, paaiškės tik kitąmet savivaldybės tarybai svarstant ir tvirtinant 2023 metų biudžetą.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: