Panevėžio miesto dailės galerija balandžio mėnesį kviečia į edukacines kūrybines programas

Panevėžio miesto dailės galerija balandžio mėnesį kviečia į edukacines kūrybines programas:

Edukacinė-kūrybinė programa ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių mokiniams ,,Stebuklingoji saga“. Vaikams bus parodytas animacinis filmas „Raganos saga“, kuriam personažus sukūrė Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų dalyvė keramikė Ilzė Emse-Grinberga (Latvija). Paskui programos dalyviai lipdys iš molio suvenyrinę sagą ir ją dekoruos raižiniais. Medžiagų parūpins galerija.
Kaina 1,16 Eur (4 Lt). Trukmė 1 val.

Edukacinė-kūrybinė programa 3-6 klasių mokiniams ,,Tulpė mamytei‘‘, skirta Motinos dienai paminėti. Programos dalyviai sužinos apie tai, kokių įdomių daiktų galima pasidaryti iš tampomojo popieriaus. Moksleiviai iš spalvoto tampomojo popieriaus sukurs dovaną Mamytei – tulpę. Medžiagų parūpins galerija.
Kaina 1,16 Eur (4 Lt). Trukmė 1 val.

Edukacinė-kūrybinė programa 4-12 klasių mokiniams ,,Pintinė iš laikraščių‘‘. Pavasaris – tai tvarkymosi metas, kai atsikratome per žiemą susikaupusių šiukšlių, valome namus, miestą ir gamtą. Perskaitytus laikraščius ir žurnalus nebūtina mesti į konteinerį, bet galima jiems suteikti naują gyvenimą. Programos dalyviai mokysis pynimo iš laikraščių technologijos ir iš senų laikraščių pasidarys apvalią pintinę ar pieštukinę. Prašome atsinešti laikraščių ar žurnalų, kitų medžiagų parūpins galerija.
Kaina 1,16 Eur (4 Lt). Trukmė 1 val.

Užsiėmimų vadovė edukatorė Edita Vaitkevičiūtė.

Edukacinių-kūrybinių užsiėmimų ciklas suaugusiesiems „Tapymas ant šilko: spalvinės abstrakcijos kūrimas“. Ciklą sudaro du užsiėmimai, kurių metu dalyviai susipažins su šilko tapymo technologija bei susikurs šilko tapybos darbą. Bus tapoma ant sintetinio šilko (medžiaga aptraukta ant porėmio).
I užsiėmimas. Teorinis supažindinimas su koloristika. Spalvų derinių paieška. Liejimas ant šilko.
II užsiėmimas. Grafinių raiškos elementų parinkimas ir kūrinio dekoravimas. Baigiamieji paveikslo darbai.

Priemonių ir medžiagų, reikalingų kūrybai, suteiks galerija.
Užsiėmimų vadovas – dailininkas Girmantas Rudokas.
Vieno užsiėmimo kaina – 4,34 Eur (15 Lt).
Dalyvavusieji dviejuose užsiėmimuose gaus pažymėjimus.
Programas prašome užsisakyti iš anksto. Registruotis ir daugiau informacijos teirautis tel. (8 45) 584803, programų vadovė Diana Armonienė.
Panevėžio miesto dailės galerija
Respublikos g. 3
www.arspanevezys.lt
Darbo laikas: trečiadienis – sekmadienis, 11–18 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: