Panevėžio miesto Dailės galerijos statybos vyksta sklandžiai

Pavasarį „Pakibusias ant plauko“ Panevėžio miesto dailės galerijos priestato statybas tęsti apsiėmusi UAB „Kriautė“ darbus vykdo neatsilikdama nuo plano. Nors statyboms baigti skirtas laikas – išties ribotas, projektą kontroliuojantys miesto savivaldybės atstovai neabejoja, jog viskas bus atlikta laiku.

Dėl ilgai užtrukusių viešųjų pirkimų, su paskutiniu rangovu sutartis buvo pasirašyta tik birželio pradžioje, o baigti statybos darbus statybininkai turi jau iki rugsėjo 11-osios. Tad ir galerijos direktorė, ir uždarosios akcinės bendrovės „Kriautė“ vadovas pripažįsta, jog tai –  gan sudėtinga, tačiau įveikiama užduotis, ir didžioji dalis darbų – jau padaryta.

Kad viskas vyktų sklandžiai ir dailės galerijos priestatas nebūtų apleistas dar kartą, atidžiau darbus pažadėjo prižiūrėti ir miesto savivaldybės vadovai. Juk tai – svarbus objektas visam Panevėžiui. Pasak vicemero Alekso Varnos, savivaldybės specialistai šiomis statybomis domisi ko ne kasdien.

Situaciją statybvietėje Aleksas Varna vertina teigiamai, ir sako, jog dabar svarbiausia – nesulėtinti tempo. Juk darbams baigti liko tik 3 savaitės. Galerijos direktorė Jolanta Lebednykienė pripažįsta, jog pastatas – išties laukiamas ir labai džiugu, kad miesto kultūra sulaukė tokio savivaldybės dėmesio.

Kada tiksliai lankytojai galės įžengti į naują dailės galerijos priestatą, direktorė, kol kas, neprognozuoja.

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: