Panevėžio miesto gyventojai ir svečiai kviečiami gyvai stebėti Lietuvos karatė čempionatą

Jau šį šeštadienį, balandžio 4 d. geriausi Lietuvos karatė meistrai susitiks Panevėžio „Cido“ arenoje, kad išsiaiškintų, kas verčiausias kovoti tarptautiniuose pasaulio ir Europos čempionatuose už Lietuvos rinktinę. Lietuvos Shotokan/WKF karatė čempionatas „Cido“ arenoje vyks pirmą kartą.

„Į Lietuvos Shotokan/WKF karatė čempionatą atvyksta daugiau kaip 80 Shotokan ir sportinės karatė sportininkų. Arenoje bus parengtos dvi aikštelės, kuriose ir susikaus skirtingų svorio kategorijų jauniai, jaunimas bei suaugusieji. Sportininkų laukia daugiau nei 20 rungčių“, – renginį pristato Lietuvos Shotokan karatė federacijos viceprezidentas Alfonsas Valuntonis.

Anot jo, čempionatas yra puiki vieta atrasti naujus talentus bei būsimus čempionus. Čia dalyvaus ir jau pripažinti Lietuvos karatė sportininkai, kaip Tomas Žilinskas, Petras Ąžuolas Kalpokas, Mindaugas Kinderis ir kiti.

Varžybų tikslas ne tik apdovanoti Shotokan ir sportinės karatė čempionus, bet ir sužinoti, kas sudarys rinktines atstovauti Lietuvą Europos ir Pasaulio čempionatuose.

„Šiame sporte 30 proc. lemia talentas, o likę 70 – nuoseklus darbas. Sportininkas gali būti talentingas, tačiau norint tapti čempionu, būtinos nuolatinės treniruotės, taip pat svarbu ugdyti ištvermę, kovinę dvasią ir pasitikėjimą savimi”, – tikina A. Valuntonis.

Šeštadienį visų sportininkų, karatė ekspertų ir sirgalių laukia atrankinės kata ir kumite varžybos, įspūdingas čempionato atidarymas bei merginų šokių grupės „Eurodance“ pasirodymas, intriguojantys sportininkų finalai bei iškilminga nugalėtojų apdovanojimo ceremonija.

Lietuvos Shotokan karatė čempionatas vyks jau balandžio 4 dieną, „Cido“ arenoje. Renginio pradžia 10 val. ryte.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: