Panevėžio miesto ir rajono savivaldybės dirba nuotoliniu būdu

Karantino metu tiek viešojo sektoriaus tiek verslo įmonėms rekomenduojama organizuoti darbą nuotoliniu būdų, taip užkertant galimybę darbuotojams apsikrėsti koronavirusu.

Panevėžio miesto savivaldybė laikinai gyventojus aptarnauja nuotoliniu būdu

Panevėžio miesto savivaldybė laikosi LR Vyriausybės nutarimų, imasi griežtų priemonių koronaviruso plitimui stabdyti ir karantino galiojimo laikotarpiu gyventojus aptarnauja tik nuotoliniu būdu.

Paslaugos savivaldybėje užsakomos www.epaslaugos.lt, www.spis.lt. Raštai teikiami el. paštu savivaldybe@panevezys.lt, per elektroninio pristatymo sistemą https://epristatymas.post.lt/ arba siunčiami paštu adresu Laisvės a. 20, Panevėžys. Išimties atveju į Savivaldybės priimamąjį galima atvykti tik pasiskambinus ir iš anksto susitarus dėl vizito.

Pusė darbuotojų dirba nuotoliniu būdu

Panevėžio miesto savivaldybėje yra apie 250 darbuotojų, iš kurių nuotoliniu būdu šiuo metu dirba apie 130 žmonių iš visų skyrių, išskyrus Komunikacijos ir Civilinės metrikacijos.

Savivaldybės administracijos vadovai stengiasi darbą organizuoti taip, kad viename kabinete mažėtų darbuotojų. Ten, kur dirba 2 žmonės, taiko rotaciją. Beje 13 darbuotojų šiuo metu serga (turi nedarbingumo pažymėjimus).

„Siekdami sumažinti tikimybę darbuotojams užsikrėsti koronavirusu koridoriuose, sanitarinėse patalpose pastatėme dezinfekavimo priemones, papildomai jomis aprūpinome kabinetus. Vėdinamos patalpos, atliekama dažniausiai liečiamų paviršių dezinfekcija, dalijamos individualios apsaugos priemonės (vienkartinės pirštinės, medicininės kaukės) ir kt.“, – rašoma savivaldybės pranešime.

Nuotoliniu būdu dirba ir Panevėžio rajono savivaldybė

Panevėžio rajono savivaldybės administracija nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. riboja gyventojų lankymąsi ir tiesioginį jų aptarnavimą Savivaldybės administracijos ir seniūnijų administracijų patalpose.

Gyventojai aptarnaujami tik nuotoliniu būdu – elektroniniu paštu ir telefonu. Bendra informacija teikiama tel. (8 45)  58 29 46.

Savivaldybės pastate dirba tik 8-9 žmonės

„Ir seniūnijos ir savivaldybė dirba nuotoliniu būdu. Šiuo metu savivaldybėje dirba iki 10 žmonių, kurie privalo būti ir valdyti operacijas. Visi klausimai sprendžiami telefonu ir elektroniniu paštu“, – Aukštaitijos naujienų portalui AINA sakė Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis.  

Savivaldybėje laikomasi visų saugumo priemonių – dezinfekuojama, dėvimos apsaugos priemones ir t.t.

Pats meras dalį laiko leidžia kabinete, sprendžia neatidėliotinus klausimus. Šiuo metu svarstoma, kaip nuotoliniu būdu rengti komitetų bei tarybos posėdžius, bei vykdyti gautus ministerijų nurodymus dėl karantino sąlygų griežtinimo, nuotolinio mokymo ir panašiai.

„Klausimų begalė, veikti tikrai yra ką, todėl kiekvieną dieną atvykstu į darbą, bet laikausi visų rekomenduojamų saugumo priemonių. Nevažiuoju po kaimus, stengiuosi nebendrauti su žmonėmis, kad nesukelti jokios grėsmės nei sau, nei kitiems“, – sakė P. Žagunis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: