AINA.LT nuotr.

Panevėžio miesto maršrutiniai autobusai per Vėlines į kapines vežios nemokamai

Pastarajame Panevėžio miesto tarybos posėdyje be jokių klausimų ir diskusijų politikai pritarė savivaldybės administracijos parengtam sprendimo projektui, kad spalio 31 ir lapkričio 1 dienomis Panevėžio miesto maršrutiniai autobusai iš S.Dariaus ir S.Girėno bei Aguonų gatvių į Šilaičių civilines kapines žmones vežtų su šimtaprocentine nuolaida, tai yra nemokamai. Taip neva siekiama mirusiųjų pagerbimo dienomis skatinti, kad nesusidarytų kamščiai ir kuo daugiau panevėžiečių pasinaudotų visuomeniniu transportu.

Kiek savivaldybei papildomai atsieis nemokamas keleivių vežiojimas dvi dienas ir kas kiek laiko kursuos nemokami autobusai į kapines, sprendimo projekte nenurodoma. Tačiau opozicija nuolat kėlusi klausimą dėl visiškai nemokamo ir ištisus metus trunkančio keleivių vežiojimo mieste, nes dotacijos savivaldybei pavaldžiam Panevėžio autobusų parkui, vis tiek nuolat auga, šįkart ryžosi patylėti.

Panevėžiečiai tarybos posėdžio darbotvarkėje, išvydę klausimą dėl maršrutinių autobusų bilietų kainų patvirtinimo buvo sunerimę, jog ketinama branginti keliones miesto maršrutiniais autobusais, tačiau šį kartą baimė buvo nepagrįsta, o važiuojant mieste bilietų kainos nesikeičia. Bet rimčiau nesvarstomas ir nuolat opozicijos pateikiamas siūlymas keliones miesto visuomeniniu transportu padaryti nemokamomis.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: