Panevėžio miesto poliklinika gerina neįgaliųjų patekimo į ją sąlygas

Praėjusią savaitę Panevėžio miesto poliklinikos prieigose pradėti statybos darbai, žemė rausiama prie pagrindinių gydymo įstaigos laiptų. Poliklinikos lankytojams savaime kyla klausimas kas ir kodėl tai daroma, ir aišku, kiek kainuos. Nepaisant privačių pirminės sveikatos priežiūros įstaigų plėtros, Panevėžio miesto poliklinika lieka ta, prie kurios yra prisirašę daugiausiai miestiečių, o be to joje veikia ir daugiau sveikatos priežiūros ir sveikatinimo paslaugas teikiančių įstaigų.

Panevėžio miesto poliklinikos direktoriaus Karolio Valantino teigimu, pernai už miesto savivaldybės skirtus 70 tūkts. eurų nuo rūsio per visus poliklinikos aukštus buvo įrengtas liftas, tačiau neįgaliesiems, o dėl to buvo sulaukiama nemažai skundų, tekdavo važiuoti maždaug 60 metrų ilgio jiems skirtu pandusu ir tik tada kilti į viršų ar leistis į apačią. Dabar bus įrengtas liftas iš poliklinikos išorės į rūsį, o tada neįgalieji galės pasikelti į bet kurį poliklinikos aukštą.

K.Valantino žodžiais, dabar liftas iš poliklinikos išorės į rūsį įrengiamas įstaigos lėšomis ir tai jai kainuos apie 14  tūkst. eurų. Darbus, jei neiškils kokių nors keblumų, numatoma baigti per porą savaičių.

Pandusas liks, tačiau naujasis liftas leis neįgaliesiems daug paprasčiau ir patogiau patekti į polikliniką. Liftą poliklinika pirmiausia įrenginėja dėl savo reikmių, tačiau jis labiau reikalingas Fizinės reabilitacijos centrui, tačiau jis nuo to nusiplovė rankas“,- sakė K.Valantinas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: