Tarybos posėdžio stopkadras

Panevėžio miesto politikai toliau didina sprendimų priėmimo greitį

Jei paskutiniajame Panevėžio miesto taryboje iki popietės pavyko priimti daugiau kaip pusšimtį sprendimų, pastarasis tarybos posėdis, kuris po ilgokos pertraukos jau vyko gyvai savivaldybės posėdžių salėje, baigėsi dar iki pietų likus geram pusvalandžiui. Per maždaug pustrečios valandos (įskaitant 20 minučių reglamentinę pertrauką) iš savotiško pogrindžio grįžę politikai išnarstė ir priėmė sprendimus 29 klausimais, nors vieno iš jų nagrinėjimą rengėjai ir atšaukė.

Po ilgai užsitęsusio nuotolinio darbo pastarajame posėdyje Panevėžio miesto tarybos posėdžių salėje matėsi pasikeitimų. Skirtingai nei anksčiau, prie posėdį vedančio mero Ryčio Mykolo Račkausko nebuvo nė vieno pavaduotojo: Lauras Jagminas sėdėjo salėje kaip eilinis tarybos narys, o remiantis tiesiogine transliacija kito vicemero Valdemaro Jakšto kėdė (šalia bendrapartiečio Laimučio Sėdžiaus) buvo tuščia.

Šį kartą šalia mero R.M.Račkausko (iš kairės) įsitaisęs tarybos ir mero sekretoriato vadovas Mantas Navaruckis labiau panašėjo į krantą išmestą žuvį ir tikriausiai gerokai jaudinosi atsidūręs dėmesio centre. Atrodė, kad jis nežino kur dėti rankas, todėl nuolat jas kėlė prie smakro, nuleisdavo ant stalo ar pakišdavo po juo. Po reglamentinės pertraukos jis jau daugiau žaidė su rašikliu ir kažkokiais popieriais, veikiausiai dokumentais.

Stebint posėdį į akis krito, kad jame nedalyvauja opozicijos lyderė „žalioji“ Gema Umbrasienė, nes jai nesant gerokai sumažėjo klausimų ir pasisakymų.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: