Panevėžio miesto savivaldybė kviečia teikti prašymus dėl mokesčių lengvatų teikimo

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia juridinius ir fizinius asmenis, remiančius sporto, kultūros ir mokslo veiklas Panevėžio miesto savivaldybėje, teikti prašymus dėl mokesčių lengvatų teikimo.

„Ketvirti metai iš eilės Savivaldybė siekdama skatinti verslą bendradarbiauti su viešuoju sektoriumi bei jo vykdomomis kultūros, sporto veiklomis ar mokslo projektais verslo suteiktai paramai taiko mokesčių lengvatas. Šių metų liepą patvirtinti taisyklių, reglamentuojančių šias lengvatas pakeitimai, todėl kviečiame visus suinteresuotus asmenis į nuotolinį posėdį spalio 12 d.“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Nuotolinis pristatymas, siekiant juridinius asmenis supažindinti su pokyčiais, prašymo pildymu bei paramos gavėjui taikytinos valstybės pagalbos (de minimis) vyks kitą antradienį, spalio 12 d., 14 val. Susitikimo dėl paraiškų mokesčių lengvatoms nuoroda https://us02web.zoom.us/j/87490280499. Meeting ID: 874 9028 0499.

Primename galiojančią tvarką: paramos teikėjui taikomų mokesčių lengvatų dydis – iki 50 proc. nuo per einamuosius metus paramai skirtos sumos, bet ne daugiau kaip paramos teikėjui už einamuosius metus apskaičiuotų mokesčių sumos. Mokesčių lengvatos yra taikomos tik einamaisiais metais apskaičiuotiems mokesčiams.

Mokesčių lengvatos suteikiamos, jeigu paramos teikėjas sudarė paramos teikimo sutartį su vienu ar keletu paramos gavėjų ir paramos sutartyje nurodė šalių rekvizitus, atsakingus asmenis,  veiklas, kurioms skiriama parama, sumą, paramos dalyką.

Parama suteikiama Panevėžio mieste registruotoms sporto organizacijoms, kultūros įstaigoms, kurių steigėja yra Panevėžio miesto savivaldybė ar Lietuvos Respublikos valstybė,  mokslo ir verslo bendradarbiavimo veiklų vykdytojams.

Prašymai dėl lengvatų suteikimo už žemės ir valstybinės žemės nuomos mokesčius už einamuosius metus priimami  iki spalio 27 d. (vėliau pateikti prašymai nenagrinėjami).

Prašymai dėl lengvatų suteikimo už nekilnojamojo turto mokestį už einamuosius metus teikiami iki 2021 m. gruodžio 30 d. (vėliau pateikti prašymai nenagrinėjami).

Daugiau informacijos – www.panevezys.lt – Verslininkams – Mokesčių lengvatos.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: