Panevėžio miesto savivaldybė laukia bendruomenės iniciatyvų

Primename, kad Panevėžio miesto savivaldybė laukia bendruomenės iniciatyvų viešųjų erdvių infrastruktūrai gerinti ir patrauklumui didinti. Pasiūlymai priimami iki balandžio 9 d.

„Praėjusiais metais pirmą kartą išbandėme naują piliečių iniciatyvų skatinimo būdą – dalyvaujamąjį biudžetą – ir pamatėme, kad panevėžiečiams svarbu savo miestą matyti gražėjantį ir tobulėjantį. Miestiečiai teikdami projektų idėjas nori patys prisidėti prie pokyčių, tad ši iniciatyva tęsiama ir šiemet. Bendruomenės iniciatyvų konkursas išskirtinis tuo, kad gyventojai gali ne tik teikti idėjas, bet ir balsuodami išrinkti, kurios jų yra vertos būti įgyvendintos. Kviečiame aktyviai dalyvauti konkurse ir tikime, kad sulauksime daug įdomių projektų idėjų miestui“, – sako Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Maksimali vieno bendruomenės iniciatyvų projekto įgyvendinimo vertė – iki 20 tūkst. Eur. Projektai 100 proc. bus finansuojami Savivaldybės biudžeto lėšomis ir įgyvendinami ne ilgiau kaip per 12 mėn. Konkursui iš miesto biudžeto skirta 40 tūkst. Eur.

Projektas turi atitikti šiuos reikalavimus:

• turi būti įgyvendinamas Panevėžio miesto viešojoje erdvėje;

• projekto veiklomis sukurti rezultatai turi būti skirti viešųjų erdvių infrastruktūrai gerinti ir patrauklumui didinti, negali būti naudojami komerciniais tikslais;

• neprieštarauja mieste jau esamų ir vykdomų projektų sprendimams;

• techniškai įgyvendinamas pasirinktoje vietoje ir estetiškai derantis su aplinka;

• pritaikytas visiems bendruomenės nariams;

• pasiūlymus gali teikti Panevėžio mieste gyvenamąją vietą deklaravę ne jaunesni nei 18 metų gyventojai, surinkę ne mažiau kaip 50 idėjai pritariančių pilnamečių panevėžiečių parašų. Turi būti nurodoma vardas, pavardė, deklaruotos gyvenamosios vietos adresas ir parašoma. Dėl karantino ribojimų pareiškėjams siūlome pasirinkti saugų pritarimo projektui parašų rinkimo būdą, surenkant parašus iš pritariančių panevėžiečių ant atskirų pritarimo projekto idėjai lapų paštu arba savo pritarimą idėjos iniciatoriui atsiunčiant el. paštu.

Pasiūlymai iki balandžio 9 d. teikiami užklijuotame voke, ant kurio turi būti nurodyta: „Bendruomenės iniciatyvų konkursui“, projekto pavadinimas, pareiškėjo pavadinimas, adresas ir telefono numeris. Jie siunčiami paštu adresu: Laisvės a. 20, LT-35200 Panevėžys. Savo pasiūlymus taip pat galite palikti prie Savivaldybės centrinio įėjimo įrengtoje pašto dėžutėje, skirtoje gyventojų prašymams, raštams ar kitiems dokumentams pateikti.

Savivaldybės komisijai įvertinus, ar gauti projektiniai pasiūlymai atitinka pagrindinius reikalavimus, kvies panevėžiečius balsuoti internetu už jiems labiausiai patikusią idėją.

Išsamesnę informaciją apie konkursą rasite www.panevezys.lt – Konkursai – Bendruomenės iniciatyvų konkursas. Informacija teikiama tel. (8 45) 501 311.

Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: