Panevėžio miesto savivaldybė skelbia turizmo skatinimo projektų konkursą

Panevėžio miesto savivaldybė skelbia turizmo skatinimo projektų konkursą, kurio tikslas – skatinti Panevėžio turizmo sektoriaus plėtrą ir didinti miesto reprezentatyvumą, vystant inovatyvius, miesto strategines kryptis atitinkančius ir tikslinių rinkų srautus užtikrinančius turizmo produktus ir paslaugas.

„Trečius metus iš eilės organizuojame turizmo skatinimo konkursą – iš praėjusių metų patirties stebime kryptingai įgyvendinamus rezultatus. Šiemet daug dėmesio planuojama skirti miesto reprezentatyvumo didinimui, pramoninio turizmo konteksto bei kultūros objektų, kultūrinio paveldo sintezei. Tikimės, kad sulauksime kokybiškų ir projektų rezultatams iškeltus rodiklius efektyviai atspindinčių paraiškų“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Konkursu siekiama ištirti ir įvertinti Panevėžio turizmo sektoriaus būklę, tikslinių rinkų poreikius, esamų bei naujų turizmo šakų plėtros galimybes; vystyti vietiniams ir užsienio turistams patrauklius turistinius produktus bei paslaugas inovatyviai išnaudojant miesto pramonės ir kultūros paveldą bei gamtos išteklius; šiuolaikinėmis rinkodaros ir komunikacijos priemonėmis kurti patrauklaus ir svetingo turistams miesto įvaizdį; skatinti turizmo sektoriaus verslo plėtrą didinant turistų, pasinaudojančių platesniu turistinių paslaugų paketu, skaičių.

Konkurse gali dalyvauti paraiškos pateikimo dieną Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka iki konkurso paskelbimo pradžios Panevėžio mieste registruoti pelno nesiekiančios viešosios įstaigos, asociacijos, išskyrus valstybės ir Savivaldybės biudžetines įstaigas.

Projektų rezultatams keliami rodikliai:

  1. Priemonių, skirtų ištirti ir įvertinti Panevėžio turizmo sektoriaus būklę, tikslinių rinkų poreikius ir esamų bei naujų turizmo šakų plėtros galimybes, skaičius – ne mažiau kaip 1.
  2. Įgyvendintų turizmo produktų ir paslaugų, inovatyviai išnaudojančių miesto pramonės ir kultūros paveldą bei gamtos išteklius, skaičius – ne mažiau kaip 6.
  3. Įgyvendintų iniciatyvų, skirtų kurti patrauklaus ir svetingo turistams miesto įvaizdį šiuolaikinėmis rinkodaros ir komunikacijos priemonėmis, skaičius – ne mažiau kaip 4.
  4. Įgyvendintų priemonių, skirtų didinti platesniu turistinių paslaugų paketu pasinaudojančių turistų skaičių ir tuo pačiu skatinti turizmo sektoriaus verslo plėtrą, skaičius – ne mažiau kaip 2.

Didžiausia suma, skiriama projektui sudarys 50 tūkst. Eur. Vėliausia galima projekto įgyvendinimo pabaigos data – šių metų gruodžio 31 d.

Paraiškų Savivaldybė laukia iki kovo 22 d. (imtinai). Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 45) 501 294, el. paštu vilma.kucyte@panevezys.lt, www.panevezys.lt – Konkursai.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: