Panevėžio miesto savivaldybėje toliau posėdžiaus moksleiviai

Savivaldybėje – moksleivių posėdžiai

Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras, kaip vienintelė skėtinė moksleivių organizacija Panevėžio apskrityje, kiekvieną mokslo metų mėnesį, Panevėžio miesto savivaldybėje organizuoja savivaldybės moksleivių posėdžius – Vadovų klubus. Į renginius susirenka miesto bei rajono mokyklų mokinių savivaldų atstovai, prezidentai, diskutuojamais klausimais suinteresuoti moksleiviai ar kiti, norintys dalyvauti, asmenys.

Sprendžia moksleivijos aktualijas

Pagrindinis Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro tikslas yra atstovauti apskrities moksleivių interesams vietos bei nacionaliniu lygmenimis. Vadovų klubų metu moksleiviai diskutuoja miesto ar Respublikos lygmeniu aktualiais klausimais, siūlo problemas ar jų sprendimo būdus, dėsto savo atstovaujamos mokyklos moksleivių nuomonę. Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras, gaudamas aktyviai veikiančių mokinių savivaldų ar lyderių moksleivių nuomonę, ją atstovauja savivaldos lygmeniu, dalyvaudamas Panevėžio m. savivaldybės Tarybos Švietimo ir mokslo komiteto, Švietimo tarybos, Jaunimo reikalų tarybos posėdžiuose. Padalinio atstovai taip pat aktyviai bendradarbiauja atstovaudami Vadovų klubų pozicijas su miesto Jaunimo reikalų koordinatoriumi, Švietimo skyriumi, miesto Tarybos nariais, socialiniais partneriais.

Įgyvendina mokinių savivaldų plėtros programą

Padalinys, taip pat bendradarbiaudamas su Panevėžio m. savivaldybe 2015-2017 metais įgyvendina mokinių savivaldų plėtros programą, kurios pagrindinis tikslas – vienyti miesto mokinių savivaldas bei aktyvius moksleivius bendroms iniciatyvoms, kompetencijų kėlimui, moksleiviškų problemų sprendimui.

Pirmi trys Vadovų klubai – skirti įšgyvendinti vieną iš opiausių problemų

Padalinio atstovai tvirtina, kad pirmieji trys Vadovų klubai, bus išties įdomūs ir įtraukiantys: jų tikslas išgyvendinti moksleivių iškeltą vieną ir opiausių miesto moksleivijos problemų. Per tris mėnesius moksleiviai turės puikias galimybes ne tik diskutuoti tarpmokykliniu lygmeniu, bet ir susipažinti su miesto savivalda, įvairių komitetų bei Tarybų veikla, mokytis atstovauti savo nuomonę, suprasti, kaip vyksta interesų atstovavimo procesas.

Kviečia registruotis – vietų skaičius senka

Pirmasis Panevėžio moksleivijos Vadovų klubas jau įpusėjo registraciją, o vietų skaičius beveik siekia limitą. Renginys vyks spalio 14 dieną, 15 valandą, Panevėžio miesto savivaldybėje. Pirmojo susirinkimo pagrindinė aktualija – moksleivijos problemų aptarimas, darbo grupių sudarymas, veiksmų plano parengimas. Visiems dalyviausiantiems būtina registracija, internetiniu adresu: http://goo.gl/forms/GmVjIQfLQK . Daugiau informacijos apie renginį rasti galite soc. Tinklalapyje „Facebook“: https://www.facebook.com/events/1650197515219880/ .

Lietuvos moksleivių sąjunga yra nevyriausybinė, ne pelno siekianti, savanoriška moksleivių organizacija, visoje Lietuvoje vienijanti 28 savivaldybių moksleivius. Pagrindinis organizacijos tikslas – atstovauti moksleivių interesams, kuriant Lietuvos švietimo ir jaunimo politikas.

 

Lietuvos moksleivių sąjungos

Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro

Išorinės komunikacijos komitetas

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: