Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sekretoriato vadovas – melagis?

Panevėžio miesto taryba po audringų ir užgauliojimų virtine virtusių diskusijų, tačiau visgi bendru sutarimu, tai yra vieningai, pritarė naujoms Antikorupcijos komisijos veiklos nuostatoms. Naujas sprendimo projektas buvo parengtas tarybos sekretoriato iniciatyva, tačiau jau gavus Vyriausybės atstovo parėdymą.

Sprendimo projektą pristatęs tarybos sekretoriato vadovas Mantas Navaruckis teigė, kad Antikorupcijos komisijos nuostatų pakeitimai siejami su pasikeitusiu Vietos savivaldos įstatymu.

Buvusiam parlamentarui Povilui Urbšiui pasiteiravus, kodėl prireikė laukti Vyriausybės atstovo niukso, M.Navaruckis atkirto, jog to derėtų klausti Antikorupcijos komisijos pirmininkės konservatorės Jurgos Girdzijauskienės, nes buvo organizuotas komisijos posėdis ir ji buvo supažindinta su Vyriausybės atstovo teikimu.

“Klausausi Manto iš galvoju ar tai amnezijos požymiai. Dar kadencijos pradžioje siūliau tą patį, ką pasiūlė keisti Vyriausybės atstovas. Jūs ne ligonis, jūs – melagis”,- tarybos sekretoriui M.Navaruckiui rėžė Antikorupcijos komisijos pirmininkė J.Girdzijaukienė ir pasikartojo, kad tik po Vyriausybės atstovo įsikišimo komisijos nuostatose pakeista tai, kas buvo siūloma šios kadencijos tarybos pradžioje.

M.Navaruckis sakė nesiimantis spręsti ar yra melagis ar ne melagis, nes komisijos pirmininkė tik rašinėja raštus ir atsakomybę mėgina permesti kitiems.

P.Urbšys komisijos pirmininkei metamus kaltinimus prilygino V.Lukašenkos rėžimo apraiškoms, nes niekas iš komisijoje esančių ir lemiamą balsą turinčių valdančiųjų, neinicijavo jos veiklos nuostatų pataisų.

P.Urbšio bendražygis Rimantas Ridikas sakė norintis viską sustatyti į rėmus ir priminė M.Navaruckiui, kad naujas Vietos savivaldos įstatymas nenurodo, kad jo darbdavys yra meras, o visa panevėžiečių rinkta taryba.

“Turėtumėte dirbti ne vien merui, bei visiems tarybos nariams”,- rėžė opozicijos atstovas.

Nepaisant į abi puses laidomų valdančiosios daugumos ir opozicijos strėlių po paskelbtos pertraukos buvo prieita prie neoficialios taikos sutarties ir parengtam sprendimo projektui pritarta netgi be balsavimo.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: