Panevėžio miesto savivaldybės VSB inicijuoja bėgimą „Mes už blaivų ir aktyvų Panevėžį“

Nuo šiol kiekvieną pirmąjį mėnesio penktadienį aktyvūs panevėžiečiai kviečiami bėgti aplink Senvagę. Panevėžio miesto Savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras organizuoja prevencinį bėgimą-ėjimą „Už blaivų ir aktyvų Panevėžį“, kuriame kviečia gyventojus prabėgti, praeiti ar pravažiuoti dviračiu simbolinius 3 kilometrus.

Pirmąjį pavasario penktadienį Panevėžio miesto širdyje, Senvagėje, susirinko kelios dešimtys panevėžiečių. Nors diena buvo vėsi ir apniukusi gyventojai neišsigando ir pradėjo iki metų pabaigos truksiančią aktyvaus laisvalaikio akciją. Nuo šiol kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį vietos gyventojai čia bėgs, važiuos, eis tris simbolinius ratus aplink Senvagę.

Į pirmąjį šių metų bėgimą aplink Senvagę susirinkę panevėžiečiai bėgti pradėjo ne iš karto. Kad neįvyktų trauma, ir miestelėnai kiek apšiltų, sporto treneris jiems pravedė trumpą mankštą. Pasak Raimondo Dambrausko, tokią mankštą reikėtų daryti prieš kiekvieną bėgimą, o visi norintys ją išmokti tai galės padaryti užsiėmimo „Mes už blaivų ir aktyvų Panevėžį“ pradžioje.

Bėgime „Mes už blaivų ir aktyvų Panevėžį“ galime išvysti ir susitikti su daugybės miesto įmonių ir skirtingų profesijų atstovais. Šįkart itin ryškūs buvo picerijos, kurioje neprekiaujama svaigalais atstovai, kurie pažadėjo bėgime dalyvauti kone kiekvieną mėnesį.

Tris simbolinius ratus aplink Senvagę panevėžiečiai kviečiami įveikti kiekvieno mėnesio pirmąjį penktadienį, 18-ą valandą. Tad artimiausias bėgimas vyks balandžio pirmąją. Planuojama, jog panevėžiečius vienijantis bėgimas – ėjimas bus organizuojamas kiekvieną mėnesį iki pat gruodžio.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *