Pradžia AINA TV Panevėžio miesto Smėlynės gatvę tvarkyti planuojama, tačiau negreit (video)

Panevėžio miesto Smėlynės gatvę tvarkyti planuojama, tačiau negreit (video)

2178
0

Panevėžio miesto svečiai įvažiuojantys į miestą Smėlynės gatve šiuo metu darda tari kopėčiomis. Tačiau artimiausiu metu tvarkyti šios gatvės neplanuojama. Anot miesto vadovų, kol kas vairuotojams teks apsišarvuoti kantrybe, bet per keletą metų ji bus suremontuota iš pagrindų.

Turistai, važiuojantys į Panevėžį iš Latvijos, Estijos, ar tiesiog, šiaurinių rajonų gyventojai vos pervažiavę miesto ribą pastaruoju metu nedžiūgauja. Tiesiai iš tarptautinio kelio Via Baltica į miestą vedanti Smėlynės gatvė – primena neprižiūrėto kiemo aikštelę: po žiemos gatvės danga duobėta, tad nenorint apgadinti automobilio, duobes ir asfalto siūles tenka apvažinėti. Tačiau savivaldybės vadovai teigia, jog kol kas tokios situacijos pakeisti negali.

Vicemeras miesto gatvių infrastruktūroje pastebi ir daugiau problemų. Alekso Varnos teigimu, šiuo metu spendžiama daugybė miesto ūkio problemų, tad gyventojų belieka paprašyti kantrybės.

Vicemero teigimu, jei visi projektai bus patvirtinti, Smėlynės gatvė gali būti sutvarkyta 2020-aisiais. Iki tol važiuojamojoje gatvės dalyje bus atliekami minimalūs remonto darbai.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.