AINA.LT nuotr.

Panevėžio miesto socialdemokratai kandidatu į merus patvirtino Ramūną Vyžintą

Trečiadienį vyko Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio miesto skyriaus visuotinis susirinkimas. Jo metu patvirtinta Panevėžio miesto skyriaus tarybos ataskaita, patvirtintas kandidatas į miesto merus bei rinkimų štabas.

Partijos skyriaus visuotiniame susirinkime dalyvavo LSDP partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė, LR Seimo narė Dovilė Šakalienė, LSDP atsakingasis sekretorius Justas Pankauskas.

Partijos tarybos siūlymu ir visuotinio skyriaus narių susirinkimo pritarimu kandidatu į Panevėžio miesto merus artėjančiuose 2023 m. savivaldos rinkimuose patvirtintas partijos skyriaus pirmininkas Ramūnas Vyžintas.

Kandidatas į merus dėkojo partijos kolegoms už pasitikėjimą. „Suprantu, kad tai didelė atsakomybė ir tuo pačiu – įpareigojimas. Dėkoju partijos bičiuliams už pasitikėjimą ir tikiuosi Panevėžio miesto žmonių palaikymo“, – sakė R. Vyžintas.

„Aš matau, kad Panevėžio socialdemokratų skyrius yra vieningas, susitelkęs ir tikiu, kad pasieks rinkimuose labai gerų rezultatų. Aš tikiu, kad socialdemokratai sudarys stiprų kandidatų sąrašą ir sėkmingai pasirodys savivaldos rinkimuose. Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas Ramūnas Vyžintas yra lyderis, jis dega, nori veikti ir yra vertas Panevėžio miesto žmonių pasitikėjimo“, – sakė LSDP partijos pirmininkė, Europos parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė.

V. Blinkevičiūtė sveikina R. Vyžintą ir linki jam sėkmės rinkimuose (AINA.LT nuotr.)

Ramūnas Vyžintas yra socialdemokratų partijos Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas, Panevėžio miesto tarybos narys, Lietuvos socialdemokratų frakcijos pirmininkas miesto taryboje, Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotojas, Strateginio planavimo, finansų ir infrastruktūros komitetas narys bei  Antikorupcinės komisijos narys.

R.Vyžintas politikoje nuo 2000 metų. Jau ketvirta kadencija dirba miesto taryboje, buvo Panevėžio apskrities viršininkas, miesto mero pavaduotojas, laikinai vadavo miesto merą, dirbo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju.

LSDP Panevėžio miesto skyriaus visuotinis susirinkimas. (AINA.LT nuotr.)

LSDP Panevėžio miesto skyriaus informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: