AINA.LT nuotr.

Panevėžio miesto socialdemokratai patvirtino kandidatų į savivaldos rinkimus sąrašą

Penktadienį vykusiame Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio miesto skyriaus visuotiniame narių susirinkime patvirtintas kandidatų į 2023 m. savivaldos rinkimus sąrašas. Iš viso sąraše yra 30 kandidatų.

Partijos skyriaus visuotiniame susirinkime dalyvavo LSDP partijos pirmininko pavaduotojas,  Europos Parlamento narys Juozas Olekas.

Panevėžio socialdemokratus į savivaldos rinkimus ves Panevėžio miesto tarybos narys, LSDP Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas Ramūnas Vyžintas. Beje, partijos tarybos siūlymu ir visuotinio skyriaus narių susirinkimo pritarimu, jis yra patvirtintas ir kandidatu į Panevėžio miesto merus artėjančiuose 2023 m. savivaldos rinkimuose.

Kandidatų į 2023 m. savivaldos rinkimus sąraše pirmuoju numeriu įrašytas Ramūnas Vyžintas, antras – Panevėžio miesto Tarybos narys Andrius Busila, trečias – Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius, ketvirta – Lina Rasikevičienė, penkta – nepartinė dviratininkė Simona Krupeckaitė, šeštas – KKSC direktorius Saulius Raziūnas ir septintas –  buvęs Muzikinio  teatro vadovas Vidmantas Kapučinskas.

Pasak partijos pirmininko R. Vyžinto jauniausiam kandidatui yra 21, o vyriausiam – 83 metai.

„Sąraše yra kultūros, meno, sporto, medicinos, verslo ir socialinių darbuotojų – tai rimtas sąrašas. Praktiškai galėtume užpildyti visą tarybą“, – sakė R. Vyžintas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: