Viktorija Polzunovaitė-Vidžiūnienė. (Aina.lt nuotr.)

Panevėžio miesto Taryboje įkurta Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” frakcija

Šiandien vykstančiame Panevėžio miesto Tarybos posėdyje įkurta Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” frakcija. Ją sudaro Panevėžio miesto tarybos nariai Rimantas Ridikas, Povilas Urbšys ir Viktorija Vidžiūnienė.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” frakcijos pirmininkas Rimantas Ridikas, pavaduotojas – Povilas Urbšys

Naujoji frakcija pareiškė, kad yra Panevėžio miesto savivaldybės tarybos opozicija ir nedalyvaus sudarant Savivaldybės vykdomąsias institucijas, nedeleguos į jas ir į mero pavaduotojo pareigas savo atstovų.

Pasak praeiškimo, pagrindiniai Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” frakcijos veiklos tikslai – valdžios pagarba žmogui. Biurokratinių užkardų mažinimas, greitesnis ir aiškesnis kasdieninių žmonių problemų sprendimas.

  • Telkti bendruomenes, nevyriausybines organizacijas, skatinti jas dalyvauti viešajame gyvenime ir kelti politinės atskaitomybės piliečiams standartus;
  • Formuoti antikorupcinę aplinką, kuri didintų visuomenės pasitikėjimą demokratine sistema ir skaidrintų viešųjų paslaugų teikimą;
  • Panevėžio regioninė lyderystė, kuriant patrauklų miestą investicijoms ir naujų darbo vietų steigimui.
  • Panevėžio miesto kompleksinis atnaujinimas, orientuotas ne tik į naujas statybas, bet ir į esamą švietimo, kultūros, sveikatos apsaugos, socialinių paslaugų, miesto ūkio ir verslo infrastruktūrą;

Naujoji frakcija teigia būsianti konstruktyvia opozicija, palaikysianti argumentais grįstus, teisėtus ir teisingus sprendimus, orientuotus į visuomenės poreikių tenkinimą, Panevėžio miesto klestėjimą.

Teigia remsianti demokratinį Panevėžio miesto savivaldybės sprendimų priėmimo procesą, grįstą nuomonių įvairove, tolerancija ir pagarba žmogui. Principingai atstovaus viešojo intereso viršenybę Panevėžio miesto savivaldybėje.

Frakcija teigia būsianti atvira, demokratiška, priimanti skirtingas nuomones ir į jas įsiklausanti.

Naujoji frakcija pakvietė bendradarbiauti Panevėžio miesto tarybos narius, pritariančius vertybinėms nuostatoms ir veiklos kryptims.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: