Panevėžio miesto tylą sudrumstė gatvės muzikantų atliekama muzika

Niūrią, gegužės 16-tosios dieną, Panevėžio miesto gatves bei skersgatvius praskaidrino Gatvės Muzikos Diena 2015, kurią šiemet organizuoti buvo patikėta Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centrui. Nuo ankstaus ryto iki pat vėlaus vakaro, mieste grojo daugybė įvairiausių žanrų kūrinius atliekančių atlikėjų. Muzikantai sulaukė labai didelio miesto gyventojų dėmesio.

Šių metų Gatvės muzikos dienos metu, panevėžiečius džiugino daugiau nei 15 talentingų, skirtingą muziką atliekančių atlikėjų. Pats jauniausias Gatvės muzikos dienos Panevėžyje dalyvis, miestiečius kvietė klausytis jo smuiku atliekamu kūrinių kartu su grupe „Trečias kartas“. Ne pirmus metus gatvės muzikos dienoje pasirodanti grupė „Aukštaitija“ suvienijo ir jaunus, ir senus, kartu sudainuoti visiems žinomas lietuviškas dainas. Na, o didžiausio jaunimo dėmesio sulaukė jaunų, tačiau talentingų jaunuolių grupės „BowTie6“, „Pempės“ ir šokių muzikos atlikėjai DJ Gitto ir Panevėžio DJ‘s. . Tačiau, tai dar ne viskas – savo pasirodymus žiūrovams dovanojo grupės „Ekklesia.lt“, „Laisvo oro ministerija“, „M&M“, „Nešpėtni bernai“, „Trimitas ir kiti“, „Pikachiu“, „JAUNUOLIAI“, „Karabašniniai ELAMESAI“ ir kiti atlikėjai.

Gatvės muzikos dieną vainikavo Muziejų naktis, kurioje buvo galima išvysti Kraštotyros muziejaus eksponatus naktį, kai paprastai muziejai nedirba. Taip pat lankytojų laukė lauko parodos atidarymas bei šventinis koncertas iki pat pusiaunakčio, kuriame buvo galima išgirsti itin įvairių muzikinių stilių: nuo kamerinės muzikos iki sunkiojo roko. Šventiniame koncerte pasirodė muzikiniai kolektyvai „Eargasm“, „Night“ , „Puntukas“, „DDL PLK“, „Rivercross“, „Dū“ ir Naujamiesčio muzikos mokykla.

Muzikantus palaikė didelės klausytojų minios, audringi plojimai bei prašymai pakartoti. Atlikėjų laukė specialūs Panevėžio Gatvės muzikos dienos rėmėjų, kavos ir kokteilio baro „Cosmos“ ir www.draudimas.lt, įsteigti prizai.

Gatvės muzikos diena – žymaus Lietuvių aktoriaus ir atlikėjo Andriaus Mamontovo iniciatyva nuo 2007 metų gegužės 16-sios paskelbta Gatvės muzikantų diena. Šią dieną visi, mėgstantys muziką ir muzikuojantys kviečiami išeiti į gatves, kiemus, skverus ir groti plačiajai visuomenei. Gatvės muzikos dienos idėja sužavėjusi ne tik Lietuvos miestus ir miestelius, tačiau ir Latvijos, Estijos, Rusijos ir Baltarusijos didžiuosius miestus, kuriuose ši iniciatyva sulaukė didelės sėkmės.

Lietuvos moksleivių sąjungos
Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro
Ryšių su Visuomene skyrius

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: