Panevėžio miesto valdžia iš Turkijos persikėlė į Portugaliją

Spalio 13-18 dienomis Panevėžio miesto delegacija – miesto meras Rytis Račkauskas, savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna, mero patarėja Gintarė Maskoliūnienė ir Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Gurskienė Turkijoje (nors ši šalis nepriklauso Europos Sąjungai, o 97 procentai šalies teritorijos yra Azijos žemyne) Antalijos mieste dalyvavo Azijos ir Europos miestų forume, kuriame buvo diskutuojama kultūrinio ir istorinio paveldo išsaugojimo, tautinio identiteto klausimais.

Baigusi viešnagę Turkijoje Panevėžio miesto delegacija net negrįžo į namus, bet kartu su Panevėžio miesto partnerio Daugpilio (Latvija) delegacija pakėlė sparnus į saulėtąją ir pačiuose Europos vakaruose esančią Portugaliją. Spalio 19-24 dienomis Panevėžio miesto meras R. Račkauskas su savo palyda Vila Nova de Cerveira mieste dalyvauja tarptautiniame susitikime pagal tęstinį ES projektą „Bridge”.

Remiantis oficialiais pranešimais, susitikime numatoma aptarti bendradarbiavimo galimybes, iššūkius ir problemas, pristatyti pagal ES finansuojamą programą „Europa piliečiams” miestų parengtų projektų pavyzdžius.

Panevėžio miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus vedėjos Eglės Morkūnės teigimu, panevėžiečiai niekur ne poilsiavo, o pastaroji komandiruotė buvo suplanuota iš anksto.

Į klausimą, kiek delegacijos kelionė atsieis savivaldybei, E.Morkūnė nurodė, kad komandiruotes ir susitikimus finansuoja Europos Sąjunga, taigi reikia manyti, kad Panevėžio valdžia keliauja nemokamai. Juk ES pinigai – ne mūsų…

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: