Panevėžio miesto valdžia sumušė greito posėdžiavimo rekordą?

Nežinia kas – mėnulio pilnatis, besibaigianti vasara ar prabėgusios atostogos leido Panevėžio miesto tarybai ketvirtadienį per geras dvi valandas (išmetus reglamentinę pertrauką) apsvarstyti ir priimti sprendimus 24 klausimais.

Ankstesni Tarybos posėdžiai, tiesa, galbūt tada buvo nagrinėjama ir šiek tiek daugiau klausimų, prasidėdavo 9 valandą ryto ir tęsdavosi iki vėlyvo vakaro, kai normali darbo diena jau būdavo pasibaigusi. Šįkart tarybos posėdis baigėsi likus pusvalandžiui iki vidurdienio.

Ankstesniuose Panevėžio miesto tarybos posėdžiuose, nors parengtų sprendimų projektai būdavo svarstyti komitetų posėdžiuose ir visi politikai turėdavo galimybę su jais susipažinti, svarstymas prasidėdavo tuo, kad opozicijos atstovai būtinai prašydavo juos pristatyti. Po to sekdavo klausimų lavina, pasisakymai, replikos ir argumentai dėl balsavimo motyvų.

Pastarasis Panevėžio miesto politikų nuotolinis pasisėdėjimas vyko gerokai ramiau. Net nuolatinis mero Ryčio Mykolo Račkausko buvęs bendražygis, o dabar oponentas buvęs parlamentaras Povilas Urbšys tarytum liko savo paties šešėlyje ir prašė pristatyti vos kelis klausimus ir uždavė vos kelis klausimus, o kai kuriais atvejais pripažino, kad parengti geri projektai. Tiesa, posėdžio pradžioje jis porą kartų buvo užtildytas, nes per pusę minutės nesugebėdavo pateikti viso klausimo. Meras M.R.Račkauskas informavo, kad pagal tarybos reglamentą daugžodžiauti neleidžia technika, o posėdžio pabaigoje jis net padėkojo kolegoms už konstruktyvumą ir ramybę.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: