Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras džiaugsis pusės metų pasiekimais!

Šių metų Kovo 13 dieną, pirmą kartą Panevėžio mieste vyks tradicinis Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) padalinių renginys – Pavasario mokinių savivaldų forumas (PMSF)! Jo metu bus aptarti LMS padalinio – Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro (Panevėžio MSIC) pusės darbo metų veiklos rezultatai. Jau pusę metų mieste veikiantis Panevėžio MSIC – vienija ir stiprina mokinių savivaldas bei aktyviai atstovauja mokinių interesams vietos ir nacionaliniu lygmenimis.

PMSF metu vyks kovo mėnesio Vadovų klubas (s. nr.: 6), ataskaitinis LMS Panevėžio MSIC posėdis, kurio metu padalinio Biuro nariai teiks mokinių savivaldų atstovams bei savivaldų ataskaitas už nuveiktus darbus. Mokinių savivaldų forumo metu, mokinių savivaldų atstovai bei kuratoriai galės kelti savo kompetenciją aktualiose paskaitose. Taip pat, renginio metu bus diskutuojama regiono bei Respublikos mastu moksleiviams rūpimais klausimais.

Nors LMS Panevėžio MSIC veikia tik pusę metų, bet jau spėjo suorganizuoti nemažai renginių, tokių kaip „AMA 2014“ apdovanojimai, kurių dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais už aktyvų dalyvavimą užklasinėje ir pamokinėje veikloje, „Regioninė Žiemos Konferencija“, kurios metu vyko kas mėnesinį vykstantis Vadovų klubas, paskaitos, kurių metu buvo keliama moksleivių kompetencija komandos formavimo, renginių organizavimo, darbo su mokinių savivalda, viešųjų ryšių srityse.

Moksleiviai nepamiršo ir Sausio 13 – osios, ją minėjo renginiu „13 priežasčių prisiminti“, kuriuo buvo siekiama pagerbti mirusiuosius, kovojusius vardan laisvės. Padalinys taip pat prisidėjo prie iniciatyvos „Lietuvai ir man“ organizavimo, bei vykdė renginį Panevėžyje, kurio metu buvo nupinta ir Nacionalinėje dailės galerijoje pakabinta net 521 moksleivių nupinta trispalvė apyrankė! Taipogi, Panevėžio rajono „Velžio“ gimnazijoje kilus mokinių nepasitenkinimui, buvo organizuojamas referendumas, kurio metu mokiniai balsavo, už tai, kad merginos šaltuoju metų laiku galėtų nevaikščioti su sijonais. Ir labai džiugu, jog šią problemą pavyko išspręsti.

Beje, glaudaus bendradarbiavimo su mokyklų mokinių savivaldomis pagalba, buvo iškelta viena didžiausių problemų „Šaltinio“ progimnazijoje – pavėlavusieji mokiniai buvo neįleidžiami į klasę, nes buvo rakinamos klasės durys. Atsižvelgiant į situaciją, buvo imtąsi priemonių: buvo kreiptasi į mokyklos administracija dėl kilusio tokio, mokymosi procesą trikdančio, incidento, ir labai džiugu, kad ši problema buvo išspręsta.

Lietuvos moksleivių sąjungos padalinys Panevėžyje, veikdamas jau pusę metų, aktyviai siekia, kad moksleivių interesams būtų atstovaujama tinkamai, todėl džiaugiamės šių pusės metų pasiekimais ir keliame dar aukštesnius lūkesčius kitai pusei darbo metų! PMSF jau šį penktadienį (kovo 13), Panevėžio miesto savivaldybėje, 10:00 val.!


Goda Iliakytė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: