Panevėžio moksleiviai savo rankomis pagamintas lesyklėles dovanojo sostinės gyventojams ir svečiams

Nors žiema darosi vis labiau panašesnė į ankstyvą pavasarį, bet tikrasis pavasaris dar tolokai…  O ir pati žiema dar turi laiko suspindėti akinančia baltuma, paspausti visus tikru žiemišku šaltuku. To ir tikėdamiesi Panevėžio “Ąžuolo” progimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Miško meistreliai“ nariai sukalė 50 lesyklų paukšteliams, o mokyklos floristikos būrelio „Gabija“ narės, kurioms vadovauja mokytoja Daiva Baubonienė, jas spalvingai nudažė. Lydimi savo vadovų mokiniai važiavo į Vilnių ir Katedros aikštėje pačių rankomis pagamintas lesyklėles dovanojo sostinės gyventojams ir svečiams. 

Krapnojantis lietutis nesugadino jaunųjų panevėžiečių geros nuotaikos sostinėje: praeiviai noriai rinkosi lesyklėles, nuoširdžiai dėkojo moksleiviams už malonią staigmeną. Lietuvoje viešinti italė buvo maloniai nustebinta – savo gimtadienio dienos proga Vilniaus centre gavo tikrai netikėtą lietuvaičių dovanėlę… Katedros aikštėje teko susitikti ir padovanoti lesyklą buvusiai panevėžietei, kuri kiek anksčiau  taip pat mokėsi  Panevėžyje, “Ąžuolo” progimnazijoje… Pro šalį ėjęs Lietuvos karininkas mielai priėmė  jaunųjų gamtos mylėtojų  dovaną …

Mokiniai ir jų vadovai tikisi, kad trumpučiai susitikimai su vilniečiais ir sostinės svečiais Katedros aikštėje ir tiek pat trumpi pokalbiai su jais ne tik mūsų gimtąja kalba, bet ir angliškai, rusiškai ar vokiškai nenuvylė  susitikusiųjų.  Gamtosauginė akcija pavyko. Mokiniai pasiruošę ją pakartoti dar ne vieną.

Romas Kupčinskas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: