NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosŠvietimas

Panevėžio mokyklos diegia patyčių dėžutes

Panevėžio miesto savivaldybės administracija, Jaunimo reikalų taryba paskatino bendrojo lavinimo mokyklas diegti elektroninę pranešimų apie patyčias platformą „Patyčių dėžutė“. Ši Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sukurta priemonė suteikia galimybę greitai reaguoti į patyčias, anonimiškai apie jas pranešti, sulaukti skubios pagalbos.

„Patyčių dėžutę“ jau turi 9 Panevėžio mokyklos: J. Balčikonio ir V. Žemkalnio gimnazijos, Rožyno, „Saulėtekio“, „Žemynos“, „Vyturio“, A. Lipniūno, Beržų progimnazijos, R. Sargūno sporto gimnazija.

„Patyčių dėžutė“ – dar viena pagalbinė priemonė, suteikianti daugiau galimybių užkirsti kelią smurtui ir patyčioms. Jau gauti 5 pranešimai. Kiekvienoje konkrečioje situacijoje mokyklos paskirtas moderatorius aiškinasi problemą ir priima reikalingą sprendimą“, – sako Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistė Audronė Bagdanskienė.

Iki mokslo metų pabaigos „Patyčių dėžutes“ turėtų įsidiegti visos miesto mokyklos.

Mokyklos ir visi norintys kviečiami naudotis nauja reagavimo į patyčias ar kitokį smurtinį elgesį mokykloje atmintine. Čia trumpai ir konkrečiai atsakoma: ką daryti pastebėjus patyčias ar smurtinį atvejį, kaip elgtis, jei tyčiojamasi iš tavęs, kaip reaguoti tėvams, kokią pagalbą suteiks mokykla, kaip atskirti patyčias nuo konflikto ir kt. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengtą atmintinę atsisiųsti galima čia: https://bit.ly/2YZt2no .

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close