Panevėžio mokyklos pasiruošė dirbti nuotoliniu būdu

Nuo kovo 30 d. visos šalies mokiniai mokysis nuotoliniu būdu. Panevėžio miesto mokyklos per pavasario atostogas tam intensyviai ruošėsi: aiškinosi technologines galimybes, turimas skaitmenines priemones, mokytojų kompetenciją, mokinių amžių ir jų aplinkos socialinę ekonominę padėtį, įvertino ar visi mokiniai turės prieigą prie pasirinktos programinės ar skaitmeninės įrangos, domėjosi dėl ugdymo specifikos ir švietimo pagalbos teikimo specialiuosius ugdymosi poreikius turintiems mokiniams, diskutavo dėl bendravimo su mokiniais ir jų tėvais (globėjais, rūpintojais) būdų, informavimo priemonių ir kanalų (internetiniai seminarai, skambučiai, laiškai ir kt.).

„Šiandien galime konstatuoti, kad mokyklų administracijos, mokytojai atliko didžiulį darbą, ruošiantis nuotoliniam mokymuisi, parengė savo ugdymo proceso nuotoliniu būdu tvarkas. Prašome visų supratimo, tolerantiškumo, pakantumo, ypatingai pirmosiomis nuotolinio mokymo dienomis. Kilus klausimams, kreipkitės į mokyklą, kurioje mokosi jūsų vaikas. Tik kartu spręsdami iškilusias problemas, galime pasiekti geriausių rezultatų“, – sako Panevėžio miesto mero pavaduotojas Deividas Labanavičius.  

Šią savaitę apie nuotolinio mokymo ypatumus kiekviena mokykla informuos savo mokinius, jų tėvelius (globėjus), pateiks aiškią informaciją, kontaktus,  kuriais galėtų gauti  pagalbą ar konsultacijas.

Karantino įvedimas šalyje palietė ir nemokamą maitinimą gaunančius mokinius. Jiems nemokamas maitinimas skiriamas nuo mokslo metų pradžios iki mokslo metų pabaigos. Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją, daugumoje Panevėžio lopšelių-darželių ir mokyklų nemokamas maitinimas teikiamas išduodant maisto davinius.

„Suprantame, kad nemokamo maitinimo teikimas, net kai ugdymo įstaigos yra uždarytos, šiuo ekstremaliu atveju, taip pat yra labai reikalingas. Išduodant maisto davinius sieksime, kiek galima labiau mažinti kontaktus su žmonėmis. Įstaigos įpareigotos, nurodant laiką, reguliuoti srautus, kad vienu metu nesusirinktų didelis būrys žmonių, būtų laikomasi viruso prevencijos rekomendacijų“, – teigia D. Labanavičius. 

Nuo kovo 30 d. visiems mokiniams, kuriems yra skirtas nemokamas maitinimas, jis bus teikiamas išduodant maisto davinius. Šie daviniai bus išduodami 1 arba 2 savaitėms. Tėvai (globėjai, rūpintojai) arba vyresnių klasių mokiniai, pagal mokyklos nustatytą grafiką, bus kviečiami pasiimti jiems paruoštų paketų.

Vasario mėnesį Panevėžio mieste nemokamą maitinimą gavo 1460 mokinių.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: