Organizatorių nuotr.

Panevėžio mokytojai dalyvauja STEAM stovykloje

Birželio 19–21 d. Panevėžio miesto mokyklų mokytojai, kūrę STEAM ugdymo standarto užduotis, pakviesti dalyvauti stovykloje „STEAM: šiuolaikiškai, patraukliai, integraliai ir motyvuojančiai“. Stovyklos veiklose dalyvauja 20 pradinių klasių, biologijos, chemijos ir fizikos mokytojų, kuriuos bendroms veikloms sutelkė Panevėžio švietimo centras.

Stovykla – projekto „STEAM centrų veiklos plėtra“ renginys, kurio tikslas – kryptingai gilinti mokytojų STEAM dalykų didaktines kompetencijas, stiprinti emocinę ir psichologinę sveikatą, motyvaciją dirbti ugdymo įstaigose bei bendradarbiavimo skatinimą. Dalyviai ir užsiėmimus vedantys lektoriai dalijasi patirtimi, kūrybinėmis užduotimis, stiprina bendradarbiavimo ryšius.

Šiemet mokytojams skirta stovykla rengiama jau antrą kartą. Stovyklos veiklos prasidėjo STEAM užsiėmimais Panevėžio regioniniame STEAM atviros prieigos centre, vėliau persikėlė į netradicinę erdvę už miesto. Edukacijas ir užsėmimus mokytojams veda: „Bunkerio“ instruktorius – „Kiek matematikos ir gamtos mokslų reikia miške?“, arbatų žinovė Eglė Galiauskienė – „Arbatos magija: žoliavimas, paruošimas, mišinių sveikatai sudarymas, degustavimas“, prozininkas, gamtininkas, fotografas, aplinkosaugininkas Selemonas Paltanavičius, Šiaulių techninės kūrybos centro komanda ir kt. Vyks ir kūrybinės dirbtuvės, pamokos, skirtos 13 klasei. Tikimąsi, kad mokytojai ne tik įgis naujų žinių, bet ir praturtins turimas, plėtos STEAM dalykams reikalingas kompetencijas, pailsės, pasikraus energijos, artimiau susipažins su kolegomis, pasidalys patirtimi.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: