Panevėžio nevyriausybinių organizacijų taryboje opozicijai vėl vietos neatsirado

Panevėžio miesto taryba Nevyriausybinių organizacijų tarybos koordinatorės Godos Voveriunaitės Kaminskienės teikimu, minėtos visuomeninės organizacijos tarybą papildė dar trim politikais. Kaip ir daugumoje ankstesnių atvejų, opozicijos atstovams joje vietos neatsirado.

Buvusiam Seimo nariui Povilui Urbšiui pirmiausia užkliuvo, kad sprendimo projekte vietoje Nevyriausybinių organizacijų tarybos narių pavardžių paliktos tuščios eilutės. Jam buvo paaiškinta, kad tuščios eilutės paliktos tam, kad politikai galėtų išsirinkti ir deleguoti savo atstovus.

Į Nevyriausybinių organizacijų tarybą politikai pasiūlė valdančiuosius socialdemokratą Audrių Busilą, „valstietį“ Rimantą Narkūną, mero Ryčio Mykolo Račkausko bendražygį Arūną Balčiūną bei opozicijos atstovus „Kartu“ judėjimo atstovą Povilą Urbšį ir žaliąjį Mantą Leliuką.

Kaip ir buvo galima tikėtis daugiausiai palaikymo sulaukė valdantiejį R.Narkūnas, A.Balčiūnas ir A.Busila, atitinkamai gavę 18, 17 ir 15 balsų, kurie ir buvo deleguoti į Nevyriausybinių organizacijų tarybą. Tuo tarpu už M.Leliuką balsavo tik  8, o už P.Urbšį – vos 3 kolegos. Išeitų, kad pastarojo politiko galėjo nepalaikyti net saviškiai.

„Mano širdis dėl to neverks“,- po balsavimo pareiškė M.Leliukas ir pridūrė, jog derėjo į tarybą deleguoti nors vieną opozicijos atstovą.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: