Panevėžio pataisos namams skirta III-oji vieta Vidaus reikalų ministerijos organizuotame nusikaltimų prevencijos projektų konkurse

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos kasmet organizuojamame Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų gerosios praktikos konkurse šiemet dalyvavo ir Panevėžio pataisos namai. Konkurso tikslas – pabrėžti nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos svarbą, skatinti iniciatyvų ir projektų, kuriais siekiama užkirsti kelią nusikaltimams, kitiems teisės pažeidimams ir mažinti nusikalstamumą, rengimą ir vykdymą, skleisti gerąją praktiką nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos srityje. Panevėžio pataisos namų įgyvendintam projektui „Padėkime vieni kitiems būti sveikesniems“ konkurse skirta III-oji vieta, įstaiga taip pat apdovanota paskatinamąja 500 eurų premija bei LR vidaus reikalų ministrės padėkos raštu.

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis finansuotas projektas „Padėkime vieni kitiems būti sveikesniems“ įstaigoje įgyvendintas 2018 metais, juo buvo siekiama išmokyti bausmę atliekančias moteris kontroliuoti savo elgesį, valdyti emocijas, atsipalaiduoti ir tokiu būdu stiprinti savo psichinę sveikatą. Projekto vykdymo laikotarpiu nuteistosioms buvo organizuojamos įvairios švietimo, socio-edukacinės, kultūros, sporto ir kitos veiklos, be kita ko, turinčios įtakos ir nuteistųjų resocializacijos pažangai bei sėkmingai reintegracijai į visuomenę atlikus bausmę. Projekto veiklas organizavo net tik įstaigos darbuotojai ir pačios nuteistosios, bet ir projekto partneriai – Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Panevėžio Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras bei Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Šiaurinė biblioteka, prisidėjo ir savanoriai. Sveiką gyvenimo būdą skatinantis projektas į savo veiklas įtraukė daugiau nei 290 dalyvių.

Dėkojame visiems, prisidedantiems įgyvendinant prasmingas, naudingas ir labai reikalingas nuteistųjų socialinės reabilitacijos priemones, padedantiems nuteistam asmeniui siekti resocializacijos pažangos ir sugrįžus į visuomenę nebenusikalsti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: