,,Panevėžio pavasarinė mugė’’ atveš tradicijas ir pramogas

Pavasarinių mugių tradicija persikelia ir į Panevėžį. Balandžio 2 dieną 10-16 valandomis panevėžiečius ir miesto svečius smagiam ir nuotaikingam pavasariniam apsipirkimui Laisvės aikštėje kviečia „Pavasarinė Panevėžio mugė“. Nepraleiskite išskirtinės galimybės įsigyti sodo ir daržo priemonių, maisto ir mados gaminių tiesiai iš gamintojų ir augintojų rankų, kurių būrys mugėje kaip niekada gausus – mugėje dalyvaus net 200 dalyvių iš visos Lietuvos.

Ne tik skanu, stilinga, bet ir linsksma

Antrus metus iš eilės Panevėžyje šurmuliuosianti mugė kviečia pasitikti pavasarį ir nuotaikingai praleisti pirmąjį balandžio sekmadienį gryname ore. Jūsų lauks muzika, pramogos ir gera nuotaika. Mugėje galėsite įsigyti gardžių lietuviškų maisto produktų. Jūsų lauks ūkininkų turgelis, šviežias tradicinis maistas, gardūs rankų darbo pyragai ir kiti gardėsiai. Taip pat rasite platų asortimentą natūralių prekių – gaminių iš medienos, vilnos ir kitų natūralių medžiagų.

Na, o norintys pamaloninti ne tik skrandį, mugėje ras viliojančių idėjų, kaip atnaujinti drabužinę, ruošiantis šiltajam sezonui. Pavasarinėje mugėje Jūsų lauks gausus būrys lietuviškų drabužių ir aksesuarų gamintojų, pristatysiančių pavasario / vasaros kolekcijas. Ieškantys stilingos aprangos galės įsigyti suknelių, rankinių, papuošalų, vyriškų drabužių ir aksesuarų, kurių nerasite nei vienoje standartinėje parduotuvėje.

Pamiršti nebus ir mažieji mugės lankytojai. Vaikams mugės dalyviai siūlys originalius rankų darbo žaislus ir kokybiškus, natūralių audinių drabužėlius.

Padės pasiruošti daržo ir ūkio sezonui

Pavasarinės Panevėžio mugės“ dalyvių gausa garantuoja iš tiesų platų siūlomų prekių asortimentą. Tačiau išskirtinio dėmesio pavasario mugėje sulauks tie, kurie ruošiasi pamažu įsibėgėjančiam daržo ir ūkio darbų sezonui. Sodininkai, daržininkai ir Lietuvos medelynų atstovai Jums siūlys plačią sodinukų, sėklų ir pavasarinių augalų įvairovę, o kartu suteiks Jums aktualias konsultacijas sodininkystės ir daržininkystės klausimais.

Mugės organizatoriai atkreipia dėmesį, kad reikiamų gaminių ir produktų už priimtiną kainą mugėje atras kiekvienas – tiek draugiškų kainų, tiek brangesnių ir prabangesnių prekių ieškotojai. O pavasarinės mugės dalyviai, savo ruožtu, panevėžiečiams ir miesto svečiams žada nuolaidas, staigmenas ir netikėtus siurprizus.

Kuria miesto tradiciją

Pavasarį didieji Lietuvos miestai įprastai pasitinka pavasarinėmis mugėmis: kovo pradžioje Vilniuje šurmuliuoja tradicija jau tapusi Kaziuko mugė, neatsilieka ir laikinoji sostinė – Kaunas miestiečius ir miesto svečius kasmet kviečia į šv. Kazimiero mugę. „Pavasarinės Panevėžio mugės“ organizatoriai tikisi, kad antrus metus vykstanti mugė taps gražia kasmetine Panevėžio miesto tradicija.

Pavasarinės mugės tradiciją Panevėžyje kuriame balandžio 2 dieną 10-16 valandomis Laisvės aikštėje. Susitikime „Pavasarinėje Panevėžio mugėje“ ir kartu smagiai bei nuotaikingai pasitikime pavasarį.

Organizatoriai festivus.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: