Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio plėtros agentūra įgyvendins projektą „Panevėžio turistinis potencialas: pamatyk, pažink, pasidalink“

Trečius metus Panevėžio miesto savivaldybė organizavo turizmo skatinimo projektų konkursą, kuriuo siekiama plėtoti Panevėžio turizmo sektorių bei didinti miesto reprezentatyvumą, vystant inovatyvius, miesto strategines kryptis atitinkančius ir tikslinių rinkų srautus užtikrinančius turizmo produktus bei paslaugas.

Šiemet Savivaldybė finansuos turizmo skatinimo konkursui pateiktą VšĮ Panevėžio plėtros agentūros projektą „Panevėžio turistinis potencialas: pamatyk, pažink, pasidalink“. Projektas inicijuotas atsižvelgiant į Panevėžio, kaip patrauklios turistinės vietovės pozicionavimą bei identiteto formavimą, turizmo paslaugų plėtrą ir jų efektyvumo didinimą.

„2021 m. tradiciniuose „Lietuvos turizmo sėkmingiausieji“ rinkimuose Panevėžys buvo nominuotas kaip sėkmingiausia metų turizmo traukos vietovė drauge su Vilniumi ir Kaunu. Akivaizdu, jog pramoninio turizmo kryptis mūsų mieste vystoma sėkmingai ir kryptingai, tad džiugu, kad Panevėžio plėtros agentūros komanda ir 2022-aisiais toliau didins įdirbį šioje srityje“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Įgyvendinant projektą bus kuriamas miesto vizualinis identitetas, pozicionavimas, rinkodaros kampanija „Pamatyk, pažink, pasidalink“, padėsianti pritraukti Lietuvos ir užsienio šalių turistus. Planuojama sukurti pramoninio turizmo kontaktų duomenų bazę, užmegzti tarptautinius ryšius, bus vykdomos visuomenės apklausos bei susitikimai su tikslinėmis miesto atstovų grupėmis. Numatyta sukurti naujas ir inovatyvias turizmo paslaugas – ekskursijas, pažintinę miesto paveldo programą, maršrutą-žaidimą ir kt.

„Pastaruosius du metus įgyvendinę turizmo skatinimo projektus ir iniciavę pramoninio turizmo vystymą Panevėžyje matome, kad tai – turizmo kryptis, dominanti vietos ir užsienio turistus bei padedanti Panevėžiui tapti matomu turistiniame Lietuvos žemėlapyje. Tolimesniam Panevėžio įvaizdžio stiprinimui bei kryptingam formavimui svarbu užtikrinti nuoseklią miesto pozicionavimo ir vizualinio identiteto strategiją. Tai ne tik padėtų kurti miesto gyventojams ir svečiams patrauklaus miesto įvaizdį, bet ir vystyti vieningą miesto komunikaciją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tad šių metų turizmo skatinimo projekte būtent tai ir akcentuosime, tuo pačiu toliau tęsiant turizmo skatinimo iniciatyvas, naujus turizmo produktus ir paslaugas. Į turizmo skatinimą šiais metais žvelgiame kompleksiškai, stengiantis išnaudoti turimą miesto turizmo, verslo, kultūros ir gamtos potencialą“, – teigia Panevėžio plėtros agentūros turizmo projektų vadovė Vilanda Reikalienė.

Bendra VšĮ Panevėžio plėtros agentūra įgyvendinamo projekto vertė – 50 tūkst. Eur. Projekto veiklos turi būti įgyvendintos ir už jas atsiskaityta iki 2022 m. pabaigos.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: