Normantas Černiauskas su kolege

Panevėžio policininkas su kolege pasieniete išgelbėjo skęstantį senolį

Jei tą akimirką pro šalį nebūtų važiavęs pareigūnų ekipažas, ši istorija galėjo baigtis liūdnai…

Šiandien, šiek tiek po 10 val., Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos areštinės ir konvojaus skyriaus vyriausiasis postinis Normantas Černiauskas, šiuo metu komandiruotas užtikrinti Lietuvos valstybės sienos saugumą, patruliavo kartu su Vilniaus pasienio rinktinės Puškų užkardos pasieniete. Pareigūnams važiuojant pro Čepukų kaimą, Ignalinos rajone, į kelią prieš tarnybinį automobilį išbėgo išsigandęs senyvo amžiaus vyras. Jis pareigūnus informavo, kad girdi žmogaus aimanas, tik nežino, kam ir kokios pagalbos reikia.

Pareigūnai iššoko iš tarnybinio automobilio ir, išgirdę vyrišką pagalbos šauksmą, pasileido bėgti tvenkinio link. Tarnyboje išlavinta nuojauta neapgavo – tvenkinyje išvydo įlūžusį ir skęstantį vyrą. Nedvejodami nei akimirkos, N. Černiauskas ir pasienietė puolė traukti skęstančiojo.

Jau krante, po sėkmingos gelbėjimo operacijos, paaiškėjo, kad skendo 1939 m. gimęs vyras, kuris norėdamas padėti po ledu deguonies negaunančioms žuvims, montavo burbuliatorių. Išgelbėtą vyrą medikai išsivežė į ligoninę apžiūrai.

Panevėžio apskrities policijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: