Panevėžio politikai mokysis kovos su melagienomis metodų ir taktikos

Rugpjūčio 18-22 dienomis Panevėžio miesto savivaldybės delegacija, vadovaujama mero Ryčio Mykolo Račkausko dalyvauja Italijoje Gradolio mieste vyksiančiame tarptautiniame renginyje „Bendradarbiavimo ir integravimo temos sprendžiant neigiamos propagandos, jaunimo integracijos, mažumų, migrantų ir savanorių problemas“.

Kelyje užkluptas Socialdemokratų frakcijos Panevėžio miesto taryboje seniūnas Ramūnas Vyžintas sakė, kad į kovai su melagienomis skirtą tarptautinę konferenciją vyksta meras ir 6 ar 7 tarybos nariai. Apie vidurdienį kalbintas politikas teigė kitų kolegų pavardžių nežinantis, nes neva visi jie į Rygos aerouostą važiuoja savarankiškai. R.Vyžinto žodžiais, Panevėžio savivaldybei šis politikų „vojažas“ nekainuos nė cento, nes savivaldybė laimėjo parengtą projektą, o konferenciją finansuoja Europos Sąjunga.

Pabandžius išsiaiškinti visą delegacijos sudėtį Komunikacijos skyriaus vedėjos pavaduotoja Vilma Kučytė išaiškino, kad minėta konferencija vyks Italijoje Gradolio mieste, o į Latviją Panevėžio politikai važiuoja tik tam, nes iš ten į Italiją skrenda lėktuvas. Be mero R.M.Račkausko ir R.Vyžinto į konferenciją vyksta liberalsąjūdininkas Laimutis Sėdžius, „valstietis“ Rimantas Narkūnas, mero bendražygė Rima Maselytė ir Komunikacijos skyriaus specialistė Dalia Gurskienė.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: