AINA.LT nuotr.

Panevėžio politikų nuotaikos ir viltys vos pasibaigus rinkimams buvo optimistinės

Vos pasibaigus balsavimui, tačiau dar nežinant jokių rezultatų AINA.lt nusprendė trumpam pakalbinti Panevėžio mieste ir Panevėžio rajone į merų postus kandidatavusius politikus ir teiravosi, kokiomis nuotaikomis gyvena bei ko tikisi iš rinkimų. Dauguma iš jų, kaip ir dera politikams tebetryško optimizmu, tačiau kai kurie jų nebuvo pakilę virš žemės.

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas bei Seimo narys Deividas Labanavičius vylėsi ne prastesnių rezultatų kaip prieš ketverius metus. Jis sakė jaučiantis palaikymą ir galintis pretenduoti į kitą rinkimų ratą.

Kitas Seimo narys konservatorius Bronislovas Matelis savo galimybes sakė vertinantis realiai ir realiai galintis patekti į antrą rinkimų turą. Vis vylėsi partiečių skaičių miesto taryboje vietoje penkių padidinti bent iki šešių.

Socialdemokratų lyderis Ramūnas Vyžintas teigė su bičiuliais gyvenantis begalinio laukimo nuotaikomis ir tikino, jog gali būti įvairių variantų.

„Arba pateksiu, arba nepateksiu”,- sakė jis ir patikino, jod socialdemokratai valdžios rūmuose vietoj dviejų tikisi penkių vietų.

Judėjimo „Panevėžio labui” kandidatė Viktorija Vidžiūnienė irgi vylėsi, kad judėjimui pavyks išlaikyti ankstesnes pozicijas ir taryboje turėti savo frakciją.

Žaliųjų partijos kandidatė Gema Umbrasienė sakė tikinti taryboje turėti tris vietas, tačiau asmenines galimybes pakovoti dėl mero kėdės sakė vertinanti nuliui.

„Visi matėme kiek per pastaruosius metus vienam kandidatui buvo skirta reklamos, todėl akivaizdu kas laimės ir ar prireiks antro turo. Esant tokiai situacijai opozicijos atstovas neturi absoliučiai jokių šansų”,- sakė politikė.

Panevėžio rajono konservatorių kandidatas Kazimieras Algirdas Budrys sakė, jog būtų labai patenkintas, jei pats patektų į antrą rinkimų turą, o partija išsaugotų penkias taryboje turimas vietas.

Liberalų sąjūdžio atstovė Daiva Juodelienė sakė nenorinti burti iš kavos tirščių, tačiau vylėsi kad taryboje ir toliau dirbs du ar net trys partiečiai.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” kandidatas Petras Nevulis teigė bijantis ką nors prognozuoti, tačiau pats tikėjosi patekti į antrą rinkimų ratą.

Socialdemokratų atstovas rajono vicemeras Antanas Pocius sakė nei liūdintis, nei besidžiaugiantis, bet teigė tikintis partiečių skaičių rajono taryboje padidinti nuo penkių iki šešių.

„Viliuosi patekti į antrą turą, o paskui kaip Dievas duos”,- sakė jis.

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Edmundas Toliušis prisipažino esantis politikos naujokas, todėl didelių iliuzijų nepuoselėjantis. Anot jo, į merus nebekandidatuojant Povilui Žaguniui, atsiradus daug žadantiems naujokams, būtų gerai kad taryboje valstiečiai turėtų šešias ar aštuonias vietas.

„Aš rajone ir politikoje esu naujas žmogus ir savo galimybes vertinu labai atsargiai”,- sakė jis.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: