PPPAR nuotr. 

Panevėžio PPAR atstovai susipažino su Latgalos LEZ

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius lankėsi Daugpilyje vykusioje konferencijoje, kurioje buvo supažindinama su Latgalos laisvąja ekonomine zona, investicijų galimybes Latvijoje.

Latgalos LEZ veiklą pradėjo šių metų sausį. Daugpilis yra didžiausias miestas Latgalos regione. Kone trečdalis Latgalos ekonomikos sukoncentruota šiame mieste.

Daugpilyje vykusioje konferencijoje Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos ir kitų šalių Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai, verslininkai buvo supažindinti su Daugpilio regionu, jo išvystyta infrastruktūra, prieinamumu.

Latgalos LEZ atstovai kvietė verslininkus investuoti ir pradėti verslą šiame regione. Kuriame, kaip pabrėžia Latvijos atstovai, yra kvalifikuota darbo jėga, išvystytos gamybos tradicijos ir švietimo galimybės.

Konferencijos dalyviams pranešimą apie verslo plėtrą Latvijoje skaitė Latvijos PPAR prezidentas Aigars Rostovskis. Renginio metu buvo pasirašyta sutartis tarp Daugpilio ir Vitebsko pramonės rūmų. Konferencijoje trumpai pristatytos ir Panevėzio LEZ galimybės.

Konferencijos metu susirinkusieji diskutavo, kaip galima investuojant Latvijoje gauti maksimumą. Konferencijos dalyviai apsilankė keliose Daugpilyje esančiose gamyklose, kitose bendrovėse, susitiko su įmonių vadovais ir savininkais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *